Sev Yeter 260. Bölümde Neler Olacak? Sev Yeter 19 Haziran Analizi ve Tüyoları

Raman ve Suhi arasındaki Suheyl konusu haftanın en önemli senaryosudur. Sev Yeter 260. bölümde neler olacak özeti ve analizi şeklindeki konumuzda sizlere bilgi vereceğiz. Sev Yeter 19 haziran analizi ile Raman’ın yapacaklarını anlatalım.

Sev Yeter 260. Bölümde Neler Olacak? Sev Yeter 19 Haziran Analizi ve Tüyoları

Sev Yeter 260. bölüm özeti neler oldu izleme fırsatı olmayan ve kaçıranlar için analiz ettik. Raman Ruhi’den şüphelenmektedir. Ne yapacağını bilemeyen Raman Ruhi’nin telefonunu karıştırmaya karar verir. Ruhi’den gizli bu işi halletmesi gerekir. Telefonuna bakarken Ruhi yakalarsa bu durumu açıklayamayacağını iyi bilir. Ancak işler planladığı gibi değil korktuğu gibi devam etmiştir. Ruhi’nin telefonuna baktığı sırada Raman yakalanır. Bu durum Raman’ın yüzünü kızartır. Ruhi’nin Raman’a olan tüm inancı bir anda yer ile bir olur.

Raman Ruhi’ye haksızlık ettiğini anlar. Onu tekrar kazanmak için uğraşır ancak çok zordur. Ne söylese artık Ruhi dinlememekte ve Raman’ı görmek istememektedir. İkili arasında fırtınanın bir türlü sakinleşmediği Sev Yeter 19 haziran bölümü izleyeceksiniz. Ancak Ruhi de Raman’ın istemediği birşey yapar. Suheyl ile birlikte olduğu sırada Raman’a yakalanır. Öfkesinden yerinde oturamayan Raman şimdi ne yapacak Sev Yeter gelecek bölümleri nasıl devam edecek ?

Sev Yeter 19 haziran neler olacak

Siz ne düşünüyorsunuz? Sev Yeter 260. bölüm 19 haziran özeti ve analizimizde eksik kalan noktalarımız var mı? Hindistan dizisi olduğu için dizinin senaryosunu öğrenmek çok zor değil. Her bölümde neler olacağını arama kutusundan aratarak ulaşabilirsiniz. Dizinin kaçırdığınız bölümleri için özet yazılarımızı okuyabilirsiniz. Dizihaberi.tv ailesi olarak neşeli günler diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2019