Sev Yeter 262. Bölümde Neler Olacak? Sev Yeter 21 Haziran Analizi ve Tüyoları

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Sev Yeter 262. bölüm 21 haziran neler olacak özeti analizi ve gelecek bölüm hakkında tüyolar. Dizinin yeni bölümünü kaçıranlar için 21 haziran da neler oldu yada önceden bilmek isteyenler için neler olacak üzerine olan konumuzun detaylarını okuyabilirler. Shagun ve Mani boşanacak mı Sev Yeter dizisinde neler olacak ?

Sev Yeter 262. Bölümde Neler Olacak Sev Yeter 21 Haziran Analizi ve Tüyoları

21 Haziran Sev Yeter dizisinde neler olacak ? Ruhi gizli numaradan aldığı şantaj mesajı ile ne yapacağını şaşırır. Annesine durumu açıklama kararı alır. Korkarak annesine olayı anlatır. Annesi de mesajı görünce tedirgin olur. Ruhi mesajdan İshita’ya bahsedince olaylar karışır. İshita Ruhi’nin şantaj edildiğini Raman’a anlatır. Zaten zor ve stresli günler geçiren Raman bu işin yoluna koyulur. Raman ise yaptıklarından dolayı hapse girmek üzeredir. Son anda yardımına koşacak olan Suheyl onu kurtaracaktır. Raman Suheyl ile Ruhi’nin görüşmesi yüzünden defalarca kavga etmişti. Ancak Suheyl’in onu hapse girmesinden kurtarması aradaki buzları eritecek mi?

Sev Yeter Ruhi’ye kim mesaj gönderdi

Sev Yeter 21 Haziran neler olacak ? Mani, Shagun’un yaptıklarından sonra ona eskisi gibi güvenemez. İkili boşanmayı konuşur. Shagun ise şok olur ve eşi Mani’yi kaybetmek istemez. Durumu öğrenen Alya bir evliliğin bozulmaması için Mani’yi ikna etmeye çalışır. Mani kararında ısrarlıdır. Peki şimdi ne olacak ? Sev Yeter 21 haziran Mani ve Shagun boşanacak mı? Alya’nın çabaları yanıt verecek ve evlilik korunacak mı.

Sev Yeter 21 Haziran neler olacak
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2019