Sev Yeter 263. Bölümde Neler Olacak? Sev Yeter 22 Haziran Analizi ve Tüyoları

Ruhi’nin peşine takılan şantajcı Sev Yeter 263. bölümde yakalanacak mı neler olacak ? Sev Yeter 22 haziran analizi ve tüyoları ile yeni bölümde izleyicileri ne bekliyor. Ruhi ona şantaj yapanı yakalatabilecek mi? Paraları alıp kaçanı polis bulacak mı?

Sev Yeter 263. Bölümde Neler Olacak Sev Yeter 22 Haziran Analizi ve Tüyoları

Sev Yeter 22 haziran bölümü yılbaşıdır. Ruhi’ye 261. bölümde gelen mesaj onu şok etmişti. 262. bölümde ise annesine durumu açıklayan Ruhi ne yapacağını bilmez. İshita Raman’a durumu anlatır. Kızının şantaj edildiğini öğrenen Raman deliye dönmüştür. Ne yapacağını şaşırır. Şantajcının yakalanması için polise gitmenin en doğru karar olduğunu düşünür. Ruhi İshita ve Raman polise giderler. Durumu her noktası ile anlatırlar. Polis Ruhi’nin telefonunu takibe alarak onu yönlendirmeye başlar.

Sev Yeter Ruhi’yi santaj eden kim ?

Sev Yeter dizisinde Ruhi’yi santaj edeni yakalamak için karşıdan gelecek hamle beklenir. Yılbaşı gecesi onun ile görüşmeyi teklif eden santajcı bir partiye para ile gelmesini söyler. Polis ekiplerinin hazırladığı çanta ile Ruhi eğlenceye gelir. Raman ve İshita kızlarının güvenliğinden tedirgin olur. Onlar da kostüm değiştirerek bu partiye katılırlar. Sivil polislerin rol aldığı 22 haziran Sev Yeter bölümünde şantajcı beklenmedik hamle yapar. Polislerin dikkatini şaşırtmayı başarır. Ruhi’ye doğru yaklaşan kişiyi şüpheli kabul ederek polis ekipleri hamle yapar. Ancak bu şantajcı değildir.

Sev Yeter Polis Ruhi’nin peşindeki şantajcıyı yakayabilecek mi bu adam kim

Polislerin yakaladığı adamın olayla alakası çıkmaz ancak çıkan harbede sırasında gerçek şantajcı çoktan çantayı almış ve mekandan uzaklaşmıştır. Şimdi polis ekipleri Ruhi’nin peşindeki bu kişiyi bulabilecek mi? Raman başarısızlıkla sonuçlanan operasyon için polis ekibine çok kızar. Polisler ellerinden kaçırdıkları şantajcıya ulaşmak için kamera kayıtlarını inceler. Ruhi’yi kim takip ediyor? Ruhi kurtulabilecek mi Raman kızı için neler yapacak ? Suheyl ile görüşmesini yasakladığı Ruhi’nin erkek arkadaşı Raman’ın hapse girmesini engellemişti. Sev Yeter 263. bölümde neler olacak Raman, Suhi’nin yalnız gezmemesi için Suheyl ile görüşmesine izin verecek mi?

Sev Yeter 22 haziran bölümünde neler olacak analizi ve özeti
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2019