Sevda Erginci , Onur Tuna yeni dizisi ne olacak? Yeni dizide beraber mi oynayacaklar?

Sevda Erginci , Onur Tuna yeni dizisi ne olacak? Yeni dizide beraber mi oynayacaklar?

Yasak Elma dizisinden ayrılan Sevda Erginci ve Onur Tuna yeni bir dizide bir araya gelecekler mi? Sevda Erginci ve Onur Tuna’nın yeni dizisi ne?

Fox tv nin sevilen dizisi Yasak Elma’nın sevilen  oyuncuları Zeynep ( Sevda Erginci) ve Alihan’nın (Onur Tuna) Yasak Elma setinden ayrılacakları haberi gündeme bomba gibi düştü. Dizinin ilk bölümünden itibaren  ilgiyle  takip edilen çiftin birlikte başka bir dizide rol alabileceği söyleniyor.

Yasak Elma dizisi 3. sezona hazırlanırken  47. bölümü ile 27 mayıs pazartesi akşamı ikinci sezon sezon finaliyle seyircilerle buluşacak. Yasak Elma dizisi sezon finali yapmadan bir hafta önce evlenen ve mutlu ve huzurlu olan Alihan ve Zeynep çifti İstanbul’dan ayrılma kararı ile sevdiklerinin karşısına çıkacaklar. Yasak Elma dizisi senaristleri  üçüncü sezon senaryo çalışmalarında yeni konular bulmakta  zorlandılar.

Bu durum karşısında Yasak Elma senaristleri Melis Civelek ve Zeynep Soyata Onur Tuna ve Sevda Ergnci’nin canlandırdığı Alihan ve Zeynep karakterini senaryo dışında tutarak yepyeni karakterler ile yola devam etmeye karar verdiler.

Yasak Elma 45. Bölüm Fragmanı

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version