Sevda Masalı (Kore Dizisi) Oyuncuları Konusu Hikayesi Ne Zaman Başlayacak?

Oyuncu Sevda Masalı (Kore Dizisi) Oyuncuları Konusu Hikayesi Ne Zaman Başlayacak? Sevda Masalı (Kore Dizisi)… Kanal7 2019 yılında yayınlayacağı Kore dizilerini genel bir tanıtım filmi ile tanıttı. Oldukça çok fazla diziye yer verecek olan Kanal 7 bu diziler ile reytinglerde başarı sağlamayı planlıyor. Umarız beklentileri boş çıkmaz. Türk seyircisi Kore dizilerini seviyor.

Kanal7 kore dizileri izlendiği ve sevildiği için yenilerini yayınlama kararı aldı. Yeni yayınlayacağı kore dizilerinden birisi de Sevda Masalı. Orjinal ismi The King İn Love. Türkçe çevirisi Kralın Aşkı olan dizi Türkiye de Sevda Masalı olarak yayınlanacak.

Sevda Masalı (Kore Dizisi) Oyuncuları Konusu Hikayesi Ne Zaman Başlayacak

Sevda Masalı dizisi 20 bölüm sürecek ve her bölüm 1 saat sürecek.  Sevda Masalı dizisi yurtdışında bir çok ülkeye satılmıştır. Başarılı yapımın yönetmen koltuğunda Kim Sang Hyub oturuyor. The King İn Love romanından uyarlama olan dizinin senaristi Song Ji-Na. Sevda Masalı dizisinin oyuncuları da Im Shi Wan, Im Yoon Ah, Hong Jong Hyun yer alıyor.

The King İn Love Sevda Masalı dizisi Konusu

The King İn Love dizisi orjinal senaryosunda; Wang Won bir prenstir. Wang Won’un annesi Yuan imparatoru babası Goryeo’nun kralıdır. Fetih için hazırlanan ailesinde büyük sorunlar çıkar. Wang Won Wang Rin ile yakın arkadaştır. Wang Rin’de kraliyet ailesinden gelmektedir. Eun San çok zengin bir kızdır. Bu iki samimi arkadaşın arasında girer 3 kişi arkadaş olurlar. Ancak zamanla bu iki yakışıklı erkek bu güzel kızdan etkilenir. Güzel kız iki arkadaşın arasına girer ve aralarının açıklamasına sebep olur.

Sevda Masalı (Kore Dizisi) özeti fragmanı kanal 7

 

Sevda Masalı (Kore Dizisi) Oyuncuları Sevda Masalı (Kore Dizisi) özeti fragmanı kanal 7… Sevda Masalı dizisi oyuncuları bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Sevda Masalı dizisi Wang Woon Kimdir (Im Si-Wan)

Sevda Masalı dizisinde Wang Woon karakterini canlandıracak olan oyuncu Im Si-wan 1 Aralık 1988 yılında doğdu. Güney Kore de doğan oyuncu vokalistlik yapmaktadır. Genç yıldızın modayla da ilgisi vardır. Online bir giyim mağazası işletmektedir. Busan’da mühendislik fakültesinde eğitim almıştır. Ünlü oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır.

Sevda Masalı Eun San rolündeki oyuncu kimdir? (Im Yoon Ah)

Sevda Masalı dizisinin kadın başrolü Im Yoon Ah 30 Mayıs 1990 doğumludur. Seul kentinde doğan oyuncu hem şarkıcılık hem de modellik yapmaktadır. Aynı zamanda oyuncu olan oyuncu bir çok dizi filmde rol almıştır. Başarısı ile de bir çok ödül sahibi olmuştur.

Sevda Masalı Wang Rin Kimdir? (Hong Jong Hyun) 

Sevda Masalı dizisinde Wang Rin karakterini canlandıran başarılı oyuncu Hong Jong Hyun 7 Ocak 1990 Güney Kore doğdu. Oyunculuğun yanı sıra mankenlikte yapmaktadır. Hong Jong Hyun oyunculuk kariyeri ile bir çok dalda ödül kazanmıştır.

Sevda Masalı dizisinde Wang Dan karakterini oynayacak olan Park Hwan Hi 1990 doğumludur. 

Sevda Masalı dizisinde Song karakterini oynayacak olan Oh Min Suk 22 Nisan 1980 yılında Güney Kore de doğmuş.

Sevda Masalı dizisi oyuncularının kimler olduğunu ve kaç yaşında olduklarını tek tek sıralayan aşağıdaki videoyu izlemenizi de öneririz: Sevda Masalı dizisinin tüm oyuncuları bu videoda yok maalesef..

Sevda Masalı dizi oyuncuları TheKing Lovers Kanal 7 yeni Dizisi Sevda Masalı oyuncuları TheKing Lovers

YORUMLAR

  1. Bence su ling rolune hayat veren kisi ile filme devam edin

  2. Hepinizi çok seviyorum

  3. Bunun gibi daha güzel dizi yapı

  4. Bu çok guzel bir film

  5. ben bu diziye bayiliyarum ben azerbaycanliyim burdan izliyorum lutfen eun son wang won sevsin lütfen

  6. Güzel diziye benziyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.