Sevdanın Bahçeleri Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Fragmanı

Kanal D’den diziler birer birer ortaya dökülmeye başladı. Yeni sezon öncesinde yeni bir dizi daha duyuruldu! ”Sevdanın Bahçeleri” isimli yeni dizi Kanal D ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek. Sevdanın Bahçeleri Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Fragmanı ve özeti tüyoları konumuz güncel şekilde sizlere ulaşacak..

Sevdanın Bahçeleri Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kim: Son dönemde en çok diziye imza atan firmalardan biri olan  Gold Film’in Yapımcılığını üstleneceği ”Sevdanın Bahçeleri” yeni sezonda Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Senaristler henüz netleşmedi ama kısa sürede duyuracağız..

Sevdanın Bahçeleri Dizisi Oyuncuları Başrolleri Kimler olacak: Yeni sezonda kanal D de ekrana gelecek olan dizinin başrollerini Sibel Can ile Emre Kınay paylaşacak. Sevdanın Bahçeleri Dizisi bir aksilik olmaz ise yeni sezonda ekran macerasına başlayacak ve Ekim ayında kanal D de olacak.

Sevdanın Bahçeleri Dizisi Konusu Özeti: Yıllar sonra Emre Kınay ile Sibel Can yeniden başrolü paylaşacaklar. Daha önce hangi dizide oynamışlardı diye merak edenler için hemen cevap verelim: Berivan dizisinde.. Yıllar sonra Sevdanın Bahçeleri Dizisi ile yeniden başrolde yer alacaklar, bakalım başarılı olacaklar mı?

Sevdanın Bahçeleri Dizisi konusu ise şöyle; aynı mahallede büyük aşk yaşayan iki gencin seneler sonraki farklı hayatlar yaşarken karşılaşması konu olacak. Gold Film, Faruk Turgut imzalı yeni dizinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturacak. Emre Kınay dizide büyük sırrını taşıdığı büyük aşkı ile sayesinde zengin olduğu kadın arasında kalacak.

Sevdanın Bahçeleri Başrol Oyuncusu Emre Kınay ve Sibel Can;

Emre Kınay:  5 Mart 1970 tarihinde İstanbulda doğan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezun olmuştur. Kara Yazı dizisi en son başrol aldığı dizidir. Öncesinde Bizimkiler, Yılan Hikayesi, Yeditepe İstanbul, Baba, Ölümüne Sevdalar, İki Aile, Aile Reisi, Dürüye’nin Güğümleri, Güneşi Beklerken ve Güneşin Kızları gibi dizilerde önemli roller ve başrollerde oynamıştır.

Sibel Can: Ses sanatçısı ve dizi film oyuncusudur. 1 Ağustos 1980 tarihinde İstanbulda doğan ünlü sanatçı ve oyuncu daha önceki sezonlarda Kaldırım Çiçeği, Gülüm, Berivan, Reyting Hamdi, Saklambaç ve Ahh İstanbul gibi dizilerde başrolde oynamıştır.

Sevdanın Bahçeleri, Çok yakında yeni sezonda Kanal D’de ekrana gelecek. Sevdanın Bahçeleri Dizisi oyuncu seçmeleri ve deneme çekimleri devam ediyor. Henüz fragmanı ekrana gelmeyen Sevdanın Bahçeleri Dizisinin fragmanı çıkar çıkmaz sizlere sunacağız. Sevdanın Bahçeleri Dizisi sizce tutar mı dizi başarılı olur mu?

YORUMLAR

  1. Sibel can ..şarkı..jüricisi olduğu..dönem..1 kızın..köyüne gitmişti..ailesiyle..tanışmak..ičin…canım cicim konuşmalar..çok..sevdiğini söylüyodu..o kızı..aynı kız..hastalandı..telefonla bile aramamış…acımasız..sibel..paranın..kölesi olmuş..evet bence bu dizi…reyting rekorları..kırar..başrolde sibel can olursa..çünkü..gerćek..artist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.