Sevdanın Bahçesi Defne Rolü Kimdir? (Alina Boz) İnstagram Bilgileri

Yeni Sezonda ekrana gelecek dizilerden biri olan Sevdanın Bahçesi dizisinde birbirinden ilginç karakterler rol alıyor. Bunlardan birisi de  Defne Rolü oldu. Peki Kimdir Sevdanın Bahçesi Defne? Hemen yanıt verelim. Dizide Defne rolündeki oyuncumuz (Alina Boz) isimli güzel kızdır. Alina Boz oldukça popüler birisi İnstagram Bilgilerini ve diğer sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşacağız burada..

Alina Boz, yeni sezonda Kanal D’nin yeni dizisi olan Sevda’nın Bahçesinde Defne rolü ile aramıza katılacak. Genç ve güzel oyuncu Sibel Can ile Emre Kınay’ın başrollerini paylaştığı dizide Defne karakterine hayat verecek. Defne, Sevda ile Levent’in kızı rolünde, Levent ise bir kızı olduğundan bile haberi olmayan bir baba karakterindedir.

Sevdanın Bahçesi Defne Rolü Kimdir? (Alina Boz) İnstagram Bilgileri : https://www.instagram.com/alinaboz/

Sevdanın Bahçesi Defne rolündeki Alina Boz Kimdir? Alina 14 Haziran 1998 tarihinde Rusyanın başkenti Moskova’da doğmuştur. Henüz çocuk sayılacak yaşlarda tiyatro eğitimi almaya başlamış, genç yaşına rağmen televizyon dünyasında bir çok dizi ve programda boy göstermiştir. 2013 yılında Hakan Yılmaz ile Şebnem Bozoklu’nun oynadığı Cesur Hemşire dizisi ilk önemli dizisi oldu. En son paramparça dizisi ile karşımıza çıkan Sevdanın Bahçesi dizisinde Defne karakterine hayat verecektir.

Sevdanın Bahçesi Defne hakkında sizde yorum ve görüşlerinizle bizlere  yazabilirsiniz. Ayrıca istekleriniz doğrultusunda bilgileri yazabiliriz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.