Sevdanın Bahçesi Final Yapıyor Neden Bitiyor Reytingleri Nasıl ?

Sevdanın Bahçesi Final Yapıyor Neden Bitiyor Reytingleri Nasıl ?… Sevdanın Bahçesi dizisinde final kararı alındı. Kanald de yayınlanan ve büyük umutlarla başlayan yeni sezon dizisi Sevdanın Bahçesinden kötü haber erken geldi. Emre Kınay Sibel Can’ın başrollerini paylaştığı dizinin reytingleri malesef düşük geldi.

Kanald de bu diziye daha fazla şans vermedi. Sevdanın Bahçesi dizisi oyuncuları Sibel Can, Emre Kınay, Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Alina Boz… Yayınlandığı ilk günden itibaren reytingleri iyi oranlar alamadı. Bu yüzdende 4. bölümü ile final kararı aldı.

Sevdanın Bahçesi dizisinin konusu yıllar önce sevdiği bir adamdan kızı olan ve kızını yalnız büyütmek zorunda kalan bir annenin hikayesi.  Yıllar sonra sevdiği adam karşısına çıkar ve onun eşiyle de lokanta işi yapar. Sevdanın Bahçesi dizisinin reytingleri ilk günden beri sizlerle paylaşalım.

Sevdanın Bahçesi yayınlandığı ilk günden beri 23 Eylül 9. sırada,30 eylül 6. Sırada, 7 ekimde 18. sırada. Reytingleri yükselişe geçmediği için kanal bitirme kararı aldı. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sevdanın Bahçesi Final Yapıyor Neden Bitiyor Reytingleri Nasıl ? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2017