Sevdanın Bahçesi Nerede Çekiliyor? Çekim Setine Nasıl Gidilir Konak Ev Neresi?

Çok yakında yeni bir dizi kanal D ekranlarından tüm Türkiyeye merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni Dizinin adı Sevdanın BAhçesi. Emre Kınay ve Sibel Can gibi önemli isimlerin başrolde oynadıkları Sevdanın Bahçesi Nerede Çekiliyor? Sevdanın bahçesi Çekim Setine Nasıl Gidilir Konak Ev Neresi? diye meraklı sorular geliyor.

Bizde bu soruya cevap vererek gelen ve gelebilecek soruları şimdiden cevaplamak istedik. Sevdanın Bahçesi dizisi Kanal D ekranlarında oldukça popüler olabilecek hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile adından çok söz ettirecek gibi görünüyor. Sibel Can bile tek başına dizinin popülaritesi için çok önemli. Peki Sevdanın Bahçesi dizisi nerede çekiliyor set nerede kurulu?

Sevdanın Bahçesi dizisinin setinin ve çekimlerini İstanbul’da gerçekleştiğini öğrendik. Sabit bir konak ve değişken mekanlarda çekilen dizinin adresi Beykoz. Beykozda bir konak kiralanmış ve dekore edilmiş bulunuyor. Ancak konak haricindeki evler ve mekanlar değişkenlik gösterdiği için sürekli farklı mekanlara kuruluyor Sevdanın Bahçeleri seti.

Kanal D de Eylül ayında başlayan Sevdanın Bahçeleri dizisi, Emir Khalilzadeh’in yönetmenliğinde İstanbul Beykoz’da kurulan sette çekimlerin devam ettiği açıklandı. Konaktaki çekimlere kimse alınmıyor, Sibel Canın hayranları boş bırakmayacağı için set kapalı ziyarete. Bu yüzden Sevdanın Bahçeleri Çekim Setine Nasıl Gidilir Konak Ev Neresi? diye merak etmeniz doğal.

Hatta Sevdanın Bahçesi fragmandaki yer neresi, Sevdanın Bahçesi dizisi göl baraj nerede, Sevdanın Bahçesindeki manzara orman sahil nerede gibi sorularda gelebilir.. Sevdanın Bahçesi Nerede Çekiliyor? Çekim Setine Nasıl Gidilir Konak Ev Neresi? konusunda bildiklerimizi yazdık. Sizlerin özellikle sormak istediği merak ettiği bir şey varsa lütfen aşağıya yorum kısmın ayazın. Şimdiden teşekkürler..

Sevdanın bahçesi setinden alınmış resimler son fotografları sizlerle paylaşıyoruz.. Sevdanın Bahçesi Nerede Çekiliyor? Çekim Setine Nasıl Gidilir Konak Ev Neresi? sorularına da yanıt olacaktır..

https://www.youtube.com/watch?v=-rpxheBWwO8

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.