Sevdanın Bahçesi Oyuncuları Dizideki Karakter ve Gerçek İsimleri

Sevdanın Bahçesi Oyuncuları Dizideki Karakter ve Gerçek İsimleri.. Sevdanın Bahçesi dizisi fragmanı kanald ekranlarında yayınlandı. Sibel Can’ı gördük önce fragmanda şaşırdık ve devamını beklerken yakışıklı oyuncu Emre Kınay’da kadraja girdi.

İki tecrübeli oyuncunun başrollerini paylaşacağı dizinin diğer oyuncuları kimler? Sizlerle karakter isimlerini ve gerçekte kim olduklarını paylaşmak için bu konuyu açtık. Sevdanın Bahçesi oyuncuları;

Emre Kınay Levent rolüyle karşımıza çıkıyor. Emre Kınay son zamanlarda en çok Güneşin Kızları dizisiyle tanıttı kendini bize. Son olarakta Kara Yazı dizisinde rol aldı. Sibel Can Sevda karakterini canlandırıyor. Sibel Can da en son O Ses Türkiye jüriliği yapmıştı. Uzun zamandır tv dizisinde rol almayan Sibel Can’ı tüm seyirciler özledi.

Alina Boz…Defne’yi canlandıracak olan Alina Boz dizi de Sibel Can’ın ve Emre Kınay’ın kızıdır. Alina Boz en son Paramparça dizisinde rol aldı. Ve en çok tanıtan dizi oldu kendisini.

Begüm Kütük dizi de Aylin‘i canlandıracak. Begüm Kütük 1980 doğumlu ve en son Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde oynamıştı. Baran Bölükbaşı dizi de Tolga’yı canlandıracak. Baran Bölükbaşı’nın rol aldığı Adı Efsane dizisi yeni final yapmışken Baran Bölükbaşı yeni projesi ile karşımıza çıkacak. Adı Efsane de Fiko karakteriyle tanımıştık Fiko’yu.

Dizide rol alan diğer oyuncular hakkında bilgi almak isterseniz yoruma yazabilirsiniz. Sevdanın Bahçesi dizisi tutar mı sizce? 

Sevdanın Bahçesi Oyuncu Kadrosu Tam Liste

Sevdanın Bahçesi Emre Kınay (Levent)

Sevdanın Bahçesi Sibel Can (Sevda)

Sevdanın Bahçesi Baran Bölükbaşı (Tolga)

Sevdanın Bahçesi Alina Boz (Defne)

Sevdanın Bahçesi Begüm Kütük (Aylin)

Sevdanın Bahçesi Yasemin Öztürk (Jale)

 

Sevdanın Bahçesi Esra Kızıldoğan (Ayşe)

Sevdanın Bahçesi Berat Yenilmez (Eray)

Sevdanın Bahçesi Doğa Konakoğlu (Ufuk)

Sevdanın Bahçesi Melahat Abbasova (Tatyana)

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.