Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir ? Oyuncuları Yağmur Çokgenç

Sevdim Seni Bir Kere Aslım kimdir dizinin oyuncuları arasına katılan karakterin gerçekteki adı ne? Aslım karakterine hayat veren Yağmur Çokgenç boyu yaşı kilosu ve sevgilisi gibi bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. İletişim için instagram hesabı üzerinden kendisine ulaşabilirsiniz.

Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir ? Oyuncuları Yağmur Çokgenç

Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir ? Yağmur Çokgenç

Star Tv’de yayınlanan günlük dizinin oyuncusu Yağmur Çokgenç 2019 2020 yeni dizisini açıklamış oldu. Peki dizideki Aslım karakteri kimdir ? Senaryoda nasıl bir rolü olacak. Başrol olarak izleyeceğimiz Aslım Star Tv’de her gün yayınlanacak dizinin önemli karakteridir. Başarılı oyuncu Yağmur Hanım’ın daha önce rol aldığı dizileri ve şahsi hayatını merak ediyor musunuz? Dizi çekimleri için bu sezon Ankara’ya yerleşen oyuncumuzu yakından tanıyalım.

Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir ? Yağmur Çokgenç

Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir ?

Kayahan’ın Bir Aşk Hikayesi şarkısını hatırlatmaktadır. Aslım İzmir’den Ankara’ya üniversite eğitimi için yola çıkar. Henüz birinci günde çarpıştığı erkek ile ağız dalaşına girerek kavga eder. Ozan ile Aslım’ın ilk konuşması bu şekilde başlar ancak ileriki bölümlerde kavga aşka dönüşür. Bu da dizinin ana temasını oluşturur. Yan konusu ise Aslım’ın doğduğundan beri biyolojik olmayan babasına baba dediğini öğrenmesi ile başlar. Onu kandıran annesini hayatı boyunca af etmeyecektir. Tabi bunlar ilk bölümde tamamlanmayacak senaryodur.

Sevdim Seni Bir Kere Aslım Kimdir ?

Yağmur Çokgenç Kimdir ?

1999 Doğumlu 20 yaşındaki güzel oyuncuyu ilk olarak Çocuklar Duymasın dizisindeki Cansu karakteri olarak izlemiştik. Folkart Academy’de eğitim alarak oyunculuk hayalini gerçekleştiren Yağmur Hanım birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Henüz üniversite eğitimine devam eden güzel oyuncu baş vurduğu oyuncu seçmelerinde gösterdiği başarı sonucu Sevdim Seni Bir Kere Aslım kimdir sorusuna tam aranan karakter olmuştur. Günlük dizi olacağı için yapımcı firma bölüm başı ücretin düşmesi için bilinmedik bir oyuncuyu tercih etmiştir.

Yağmur Çokgenç Kimdir ?

Yağmur Çokgenç Boyu, Kilosu

Güzelliği ve düzgün fiziği ile dikkat çeken oyuncunun fiziksel özellikleri de merak ediliyor.

  • Boyu: 1,74 m
  • Yaşı: 20
  • Kilosu: 57
  • Göz Rengi: Kahverengi
  • Burcu: Oğlak

Yağmur Çokgenç Boyu, Kilosu

Sevdim Seni Bir Kere Aslım Yağmur Çokgenç Dizileri

20 yaşındaki genç oyuncunun deneyimi oldukça azdır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimine devam eden güzel oyuncu uyuşturucu ile mücadele alanında da büyük mücadele veren ünlüler arasındadır. Üniversite’nin psikoloji bölümünde öğrenciliği devam eden Yağmur Hanım Çocuklar Duymasın dizisindeki Cansu karakterinden sonra medya dünyasındaki ikinci projesi Sevdim Seni Bir Kere Aslım karakteri için imzaları atmıştır. Dizinin tutması halinde Star Tv’de uzun süre kendisini izleyeceğiz.

Sevdim Seni Bir Kere Aslım Yağmur Çokgenç Dizileri

Sevdim Seni Bir Kere Aslım Yağmur Çokgenç İletişim İnstagram

Güzel oyuncu Aslım karakterinin sahibi Yağmur Çokgenç ile iletişim kurmak çok basit. Henüz takipçi sayısı 5 bine yaklaşmayan başarılı oyuncuya instagram üzerinden yazabilirsiniz. Kendisini sosyal medya üzerinde kullandığı @yagmurcokgenc tagı ile bulabilirsiniz.

Sevdim Seni Bir Kere Aslım Yağmur Çokgenç İletişim İnstagram

Sevdim Seni Bir Kere Aslım kimdir karakteri oynayan oyuncunun gerçek adı nedir boyu yaşı ve kilosu gibi özellikleri konumuzda bulabilirsiniz. Ekranların yeni yüzü Yağmur Çokgenç kimdir diye bu yılın trend oyuncuları arasına girecek. Star Tv 2019 2020 yeni dizileri belli olmaya başladıkça oyuncuları kimdir sizlere aktaracağız.

Sevdim Seni Bir Kere Aslım kimdir

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Her önüne gelenide oyuncu diye oynatıyorlar yazık

  2. Sevdim seni bir kere dizisini seve seve izliyordum ama aslim ozan cikdikdan sonra hiç bir anlami kalmadi dizinin neden cikdi diziden ozan ve aslim

  3. Aslimi çok seviyorum

  4. güzel kız fakat oyunculuğunu beğenmiyorum

  5. Donuk konuşması şiir gibi ruh yok berbat oyunculuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.