Sevdim Seni Bir Kere Nerede Çekiliyor ? Cafe Manzara Mekan Neresi

Sevdim Seni Bir Kere nerede çekiliyor dizide gösterilen Cafe, Manzara ve Mekan neresi adresleri ve adı nedir ? Star Tv’nin 2019 2020 yeni dizisi Sevdim Seni Bir Kere dizi adresi konumuzun detaylarında.

Sevdim Seni Bir Kere Nerede Çekiliyor ? Cafe Manzara Mekan Neresi

Sevdim Seni Bir Kere Nerede Çekiliyor ?

Focus Film’in Star Tv için hazırladığı 2019 2020 yeni sezonu için günlük dizisi merak ediliyor. Eylül ayı itibari ile yayında olacak dizinin çekimleri Ankara’da gerçekleştiriliyor. Hafta içi her gün yayınlanacak dizinin bölümleri çok yoğun geçiyor. Berk Bakioğlu, Şifanur Gül, Yağmur Çokgenç, Pervin Balcı, Çağdaş Serter, Şirin Çetinel, Önder Atakanlı, Sevgi Temel ve Eneshan Nalbant gibi önemli kişilerin yaz sıcağında tatil yapmayarak dizi setinde oluşu fedakarlıklarını gösteriyor. Sevdim Seni Bir Kere oyuncuları için zor bir sezon olacak.

Sevdim Seni Bir Kere Nerede Çekiliyor ?

Sevdim Seni Bir Kere Cafe Manzara Mekan Neresi ?

Dizide gösterilen cafe manzara ve mekan isimleri ile adreslerine ulaştıkça konumuzu güncelleyeceğiz. Şuan için Ankara’nın çeşitli ilçelerinde hızla çekilen dizi ekibine ulaşabilmek çok zor. Aynı anda birçok mekanda seri çekimlerini gizlilik içerisinde yapıyorlar. Focus Film ilk bölümlerini Star Tv’ye sunduktan sonra sizlere daha fazla detay ulaştıracağız. Dizinin çekildiği sokak adresine kadar detayları paylaşacağız.

Sevdim Seni Bir Kere Cafe Manzara Mekan Neresi ?

Sevdim Seni Bir Kere Dizi Seti

Dizi setini İstanbul’un başkenti Ankara’ya kuran dizi ekibi ilk bölümlerini tamamladı. Fokus Tv’nin günlük dizi başarısını tebrik ediyoruz. Ankara’nın çevre ilçelerine kadar uzanan çekim adresleri ve farklı mekanlar ile Sevdim Seni Bir Kere dizisi nerede çekiliyor diye merakımıza heyecan katmayı başarıyor.

Sevdim Seni Bir Kere Dizi Seti

Sevdim Seni Bir Kere nerede çekiliyor gösterilen Cafe Manzara ve Mekan neresi hangi sokakta açık adresi nedir ve dizi seti hakkındaki ilk bilgileri sizlerle paylaştık. Kulislerden gelecek haberlerden sonra konumuza detayları ekleyeceğiz.

Sevdim Seni Bir Kere Dizi Adresi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2019