Seven Ne Yapmaz 4. Bölüm Fragmanı Ozan Gizemi Etkileyebilecek Mi 27 Eylül

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Seven Ne Yapmaz 4. Bölüm Fragmanı Ozan Gizemi Etkileyebilecek Mi 27 Eylül konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Seven Ne Yapmaz 4. Bölüm Fragmanı Ozan Gizemi Etkileyebilecek Mi 27 Eylül hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Seven Ne Yapmaz 4. Bölüm Fragmanı Ozan Gizemi Etkileyebilecek Mi 27 Eylül... Nazlı  Arzu’nun desteği ile istediği intikamı almaya başlayacaktır. Gizem adıyla kendini tanıtan Nazlı Ozanların evine de yerleşir. Ama onların da evde kalmasını ister.

Ekinsoy ailesinin ve hizmetçilerinin de kalmasını isteyen Gizem tek şartı vardır. O da Ozan’ın müştemilatta kalmasıdır. Ozan’ın eski hayatına kavuşması artık çok zordur. Ozanın annesi Aliye Hanım Ozanın Gizemi kandırıp onunla evlenmesini ister. Ancak böyle eski lüks hayatlarına kavuşabileceklerdir.

Aliye Hanım Ozan’ın bu konuda çok zorlandığını ve bir türlü Gizem’in gönlünü alamadığını görünce onun için bir parti düzenler. Bu parti de Ozanı seven Sema da gelir ve ortalık fazlasıyla karışır. Seven Ne Yapmaz 4. Bölüm Fragmanı Bilgileri sizlerle… 

https://www.youtube.com/watch?v=WlZZF7gQouM

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2017