Seven Ne Yapmaz Dizisi 1. Bölüm Özeti (Yusuf Çim – Seren Şirince)

Çok yakında Atv ekranlarında çok güzel bir aşk hikayesi başlayacak. Seven Ne Yapmaz Dizisi hem konusu hem çekim yeri hemde dillere destan olacak hikayesi ile ekrana gelmek için adeta gün saymaya başladı. Seven Ne Yapmaz Dizisinin 1. Bölüm Özeti tüyoları ve oyuncuları olan Yusuf Çim – Seren Şirince hakkındaki bilgiler burada..

Tarihi Safranbolu ilçesinde devam eden çekimler oldukça neşeli gidiyor. Uzun bir aradan sonra ilk kez hem yakın hemde zevkli bir dizi çekildiğini rahatça söyleyebilirim. Reyting kaygısı gütmeden olan biteni umursamadan sadece set ve yapımcı ile oyuncuların özverili çalışmaları damga vuracak Seven Ne Yapmaz özetini sizlerle paylaşıyoruz ilk olarak..

Seven Ne Yapmaz Dizisi 1. Bölüm Özeti: Çapkın ve yakışıklı bir genç olan ‘Ozan Ekinsoy‘, Türkiye’nin en büyük holdinglerinden biri olan Ekinsoy Holding’in veliahtı ve şımarık çocuğudur.. Öyle hatalar yapar ki artık babası ‘Orhan’ daha fazla dayanamaz ve onu ceza mahiyetinde köye gönderilerek cezalandırılır.

‘Ozan’ memlekette, o güne kadar hiç görmediği ve şahit olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip ‘Nazlı’yla tanışır. Anne-babası olmayan hem öksüz hem yetim büyümüş olan ve köyün göz bebeği  ‘Nazlı’; hem saf güzelliği hemde davranışları ile ‘Ozan’ı etkiler. İlk başlarda Çok heyecanlı başlayan tanışmaları giderek ikili arasında eğlenceli bir kovalamacaya dönüşür.

Küçük yaşlarından bu yana ‘Nazlı’yı büyüten ona hem anne hem baba olan ‘Fatma Ana’ ve köyün dedikoducusu olan ‘Hatice’, bir yanlış anlama sonucunda bu iki aşığı yakalar. ‘Nazlı’ ile ‘Ozan’ın bir an evvet evlenmeleri zorunlu hale gelmiştir. ‘Ozan’ bu şaşkın durumdan nasıl kurtulacağını bilemez haldeyken İstanbul’dan bir telefon alır ve acilen geri dönmesi gerekir. ‘Ozan’, nikahın olduğu gece ‘Nazlı’yı bırakır ve kimseye söylemeden İstanbul’a döner. ‘Nazlı’, ‘Ozan’ın gittiğini fark ettiğinde kahrolur ve çileden çıkar. ‘Ozan’dan intikam almak için soluğu İstanbul’da alır.

Lütfen sizde dizimiz hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız. Teşekkürler..

YORUMLAR

  1. Bu dizide kiz oyuncu olmamis diziyi de Yusuf cim icin izliyecem ama bence fazla surmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.