Seven Ne Yapmaz Dizisi Çekim Yeri Neresi, Fragmandaki Yer Nerede?

Ege ve Akdeniz şiveli dizilere alışmıştık ama Karadeniz şivesi hem zor hemde ustalık ister. İşte yeni dizilerden biri olan ve Karadeniz dizisi olarak Atv ekranlarında yayınlanması beklenen Seven Ne Yapmaz dizisinin nerede çekildiği ve çekim yapılan il ilçeyi sizler için yazıyoruz.

Fragman için çekimlerin başladığı yeni dizi Seven Ne Yapmaz yakında Atv ekranlarında tanıtımlarının dönmeye başlayacağı bilgisi elimize ulaştı. Seren Şirince ile Yusuf Çim ilk kez aynı dizide ekrana gelecek Seven Ne Yapmaz dizisi ile.. Dizimizin yönetmeni Metin Balekoğlu deneme çekimleri için setteki yerini aldı bile..

Seven Ne Yapmaz Dizisi Nerede Çekiliyor fragmandaki yer neresi? Başrollerinde Seren Şirince ile Yusuf Çim’in oynayacağı yeni dizi Karadeniz’in en turistik ve mistik şehirlerinden biri olan Karabük ilinin Safranbolu ilçesinde çekiliyor. Zaman zaman farklı yerlerinde çekim mekanı olarak kullanılacağı dizinin ana konusu Safranbolu ilçesinde geçecek.

Daha önce yine Karadeniz bölgemizin farklı mekanlarında Karadeniz şivesi ile çekimlerini yapmış olan Sevdaluk ve Benim İçin Üzülme gibi çok başarılı diziler hala hafızalardan silinmemişken bu başarılı Karadeniz dizilerine bir yenisi daha Seven Ne Yapmaz Dizisi ile eklenmiş bulunuyor.

Merak edenler için tekrar yazalım Seven Ne Yapmaz Dizisi Çekim Yeri Neresi, Hangi il ve ilçede çekiliyor? sorusunun cevabını. Dizimiz Seven Ne Yapmaz Karabük ilinin Safranbolu ilçesinde çekiliyor. Karadeniz’in güzel ve mistik doğasında devam eden çekimlerin ilerleyen haftalarında önce fragmanlar dönmeye başlayacak sonra da ilk bölümü ekrana gelecek. Seven Ne Yapmaz dizisi ilk bölümüyle Ağustos’ta Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Seren Şirince ile Yusuf Çim’in yeni dizisi Seven Ne Yapmaz Dizisi Çekim Yeri Hangi il ve ilçede fragmanda manzara neresi konumuzu nasıl buldunuz? Dizimiz hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden yorumcularımıza teşekkür ederiz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.