Seven Ne Yapmaz Dizisi Kaç Bölüm Olacak Ne zaman Bitecek Final Yapacak?

Atv ekranlarında 6 Eylül Çarşamba günü başlayan Seven Ne Yapmaz dizisi 13 Eylül Çarşamba günü 2. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. Peki Seven Ne Yapmaz Dizisi Kaç Bölüm Olacak, dizi Ne zaman Bitecek Seven Ne Yapmaz nezaman Final Yapacak? soruları çok merak edildiği için açıklamak istedik. Dizimiz Bitmesin >> Seven Ne Yapmaz Final Yapmasın Bitmesin Kampanyası

Seren Şirince ile Yusuf Çim gibi sevilen iki ismi buluşturan Seven Ne yapmaz dizisi öncelikle Atv ekranlarında 10 bölümlük sözleşmeyle başladı yayın hayatına. Eğer dizi tutar ve izlenirse reytinglerine bakılarak sonraki 15 bölüm için anlaşma yenilenecek. Yani dizinin bölüm sayısı 10 dan 25 e uzayacak.

Seven Ne Yapmaz dizisi reytinglerde inatçı olurda 25 bölümde final yapmadan gelirse duruma bakılarak bölüm sayısı 50 ye kadar uzatılabilir. Bilindiği üzere reytingleri iyi giden diziler sezon boyunca devam ediyor. Bir sezonda yaklaşık 40 bölüm oluyor. Eğer dizimiz tutar ve devam edecek olursa sezonu tamamlayacak ve talep gelirse 2. yeni sezon için görüşmeler yapılacak.

Dizilerin sayısı ve rengi arttıkça pastadan pay alan dizi ve tv kanalı çoğaldıkça yapımcıların işleri zorlaşıyor. Seven Ne Yapmaz dizisi de eğer bu zorluğu geçerde uzun süre devam ederse Seren Şirince ile Yusuf Çim Uyumluluğu son derece başarılı olmuş demektir. Ancak bu kadar çok dizinin olduğu yerde işleri de kolay olmayacak.

Seven Ne Yapmaz dizisi hakkında neden bitti final mi yapıyor dizi bitecek mi Seven Ne Yapmaz ne zaman sona erecek final tarihi belli mi Seven Ne Yapmaz kaç bölüm devam edecek bitiş tarihi ne zaman olacak gibi bir çok sorular olsa da cevapları zamanla belli olacak. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Seven Ne Yapmaz Atv de şimdilik devam ediyor..

https://www.youtube.com/watch?v=7gHjKO7gVoA

10. Bölümde dizimiz bitecekmiş. Dizimiz Bitmesin >> Seven Ne Yapmaz Final Yapmasın Bitmesin Kampanyası

YORUMLAR

  1. Bitmesin güzel bir dizi biterse yazık olur.

  2. Güzel köylü, çilek kokusu seven ne yapmaz bunlar en sevdiğim dizilerdi malesef hepsi erken final kararı aldı, çok yazık oldu severek, gülerek ağlayarak izlediğim bir filmdi 🙁

  3. Diziyi sevmiştim finali görmek üzdü biraz bitmesin isterim.dizi gidebileceği yere kadar gidebilmeli erken final yazık olur bu dizye.

  4. Seven ne yapmaz bitmesin lütfen

  5. Çok şükür ki “seven ne yapmaz”dizisinden kurtulduk.Hepimize ve Yusuf Çim e geçmiş olsun.

  6. Bıtmesınnnnnn çok severek ızlıyoruz

  7. Severek izliyorum bu diziyi ne olur bitirmeyin hangi diziye baktıysam final oldu barii bunu bitirmeyin yahu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.