Seven Ne Yapmaz Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi il ve ilçede çekim seti?

Ekranın yeni sezon hazırlığı yapan dizilerinden birisi de Seven Ne Yapmaz Dizisi. Çok güzel bir tarihi mekana kurulan çekim seti oldukça merak uyandırdı. Fragmanı izleyen her kes Seven Ne Yapmaz Nerede Çekiliyor, Seven Ne Yapmaz Hangi il ve ilçede çekim seti kuruldu? gibi soruları google de aratıyor.

Seven Ne Yapmaz dizisinin başrollerinde Seren Şirince ve Yusuf Çim’in oynadığı dizi görselleri ve konusu ile oldukça ilgi çekici olacağa benziyor. Seven Ne Yapmaz dizisinin nerede çekildiği merak ediliyordu izleyenler tarafından bizde hemen açıklama yapalım istedik..

Seven Ne Yapmaz dizisinin çekimleri Temmuz ayında başlıyor. Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı dizi Seven Ne Yapmaz’ın Karadeniz bölgesinde çekildiğini biliyoruz. Eski yapımlardan olan Güllü filminin dizi uyarlaması olarak ekranlara gelecek olan dizinin Karadenizde çekilen sahneleri için Safranbolu tercih edildi.

Tarihi evleri ve mistik dokusuyla dikkatleri üzerine çeken bu güzel ve şirin ilçede yapılan çekimler ilgi odağı olmaya devam ediyor. Karabük ilimize bağlı Safranbolu ilçesindeki Seven Ne Yapmaz dizisi çekimleri kaç bölüm devam edecek şimdilik bilmiyoruz.. Seven Ne Yapmaz dizisi yakında izleyicisi ile buluşacak. Lütfen sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız. Merak ettiklerinizi de sorabilirsiniz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.