Seven Ne Yapmaz Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti

Seven Ne Yapmaz Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti…  Seven Ne Yapmaz dizisi yakında Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Karadeniz dizisi olacak ve hikayesi ile kendini sevdirmeyi başaracak iddia ediyoruz. Seven Ne Yapmaz dizisi oyuncularıda birbirine yakışacaktır. Seren Şirince ve Yusuf Çim bakalım nasıl bir iş Çıkaracakalr..

Yusuf Çim ve Seren Şirincenin başrollerini oynayacağı dizide başrol oyuncuları düşman iki karadenizli ailenin çocuklarıdır. Atışmalarla başlayan hayatları onların arasındaki ilişkiyi aşka dönüştürür. Düşman iki aile hem de karadenizli ise bu dizi izlenmez mi?

Eskilerde bir Fırtına dizisi vardı Burçin Terzioğlu ve Murat Yıldırım’ın başrollerinde oynadığı. Bu dizi de ona benzeyecek gibi duruyor ancak farklılıklar olacaktır elbette. Dizinin yönetmenliğini Metin Balekoğlu yapıyor. Temmuz ayında ekranlara gelmesi beklenen dizinin reytinglerini de konumuzda paylaşacağız sizlerle.

Seren Şirince daha önce rol aldığı İlişki Durumu Karışık dizisinde kendini sevdirmeyi başarmıştı. Yusuf Çim de Çilek Kokusu dizisi ile ünlendi ve son olarakta İçimdeki Fırtına dizisinde rol almıştı. Başarılı iki genç oyuncuyu yeni dizilerinde beğendiniz mi? Sizce iyi bir çift oldular mı?

Seven Ne Yapmaz Oyuncuları Yusuf Çim (Ozan);

26 Eylül 1991 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu daha önceden Ezra, Çilek Kokusu, Hanım Köylü ve İçimdeki Fırtına isimli dizilerin kadrosunda rol almıştır. 2015 yılında Demet Özdemir ve Ekin Mert Daymaz’la başrolde yer aldığı Çilek Kokusu ile şöhret kazanmıştır. Son olarak ise Merve Boğulur ve Gizem Karaca’yla başrollerini paylaştığı İçimdeki Fırtına dizisinde rol almıştır.

Seven Ne Yapmaz Oyuncuları Seren Şirince (Nazlı);

1 Ocak 1991 İzmir doğumlu güzel oyuncu daha önceden Araf Zamanı, Aşk Ekmek İster, İlişki Durumu Karışık ve İlişki Durumu Evli adlı dizilerinde kadrosunda yer almıştır. En son İlişki Durumu serisinde başrolleri Berk Oktay’la beraber paylaşmıştır.

Seven Ne Yapmaz Ecem Çalık; 20 Ekim 1989 İzmir doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde oyunculuk kariyerine başlangıç yapmıştır. Daha sonra ise sırası ile Aramızda Kalsın, Son Destan ve İkisini de Sevdim adlı dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Seven Ne Yapmaz Sertan Erkaçan; 1 Nisan 1987 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Es Es, Atlılar, Adını Kalbime Yazdım, Acil Aşk Aranıyor ve Kaçın Kurası adlı dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Seven Ne Yapmaz Serhat Parıl;

27 Temmuz 1983 İzmir doğumlu oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Daha önceden Babam İçin, Medcezir, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Oyunbozan ile Cesur ve Güzel gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Hande Özdemir(Sinem)

Son olarak Adını Sen Koy dizisinde Nazan karakterine hayat vermiştir.

Emin Can SAVAŞ

Seven Ne Yapmaz Hatice

Seven Ne Yapmaz  dizisinde Hatice köyün önde gelen dedikoducu bekar kızlarındandır. Ozan ve Nazlı’yı bir arada gören Nazlı durumu yanlış yorumlayınca köyde ortalık karışır ve Ozan Nazlı’nın adının çıkmaması için Hatice ile evlenmek zorunda kalır.

Seven Ne Yapmaz Yaşar

Seven Ne Yapmaz dizisinde Yaşar karakteri Nazlı’nın aslında babasıdır. Nazlı görmediği babasını öldü zannetmektedir; ancak Yaşar yaşamaktadır.

Seven Ne Yapmaz Fatma Ana Kimdir?

Fastma Ana gerçekte Nazlı’nın annesi olmasa da Nazlı’yı büyüten bugüne getiren kadındır.

Seven Ne Yapmaz Orhan

Orhan Ozan’ın babasıdır. Orhan bey zengin bir iş adamıdır ve Ozan’ın yaptıklarını bir türlü hazmedememiştir.

Seven Ne Yapmaz Şeyla Halis

1977 İstanbul doğumlu olan Şeyla Halis son yıllarda kilo vererek büyük değişim yaşamıştır. ZEngin Kız Fakir Oğlan dizisinde son olarak kilolu hali ile rol almıştır. Yaklaşık 40 kilo vermiştir. 1977 İStanbul doğumludur ve Akasya Durağı dizisi ile ünlenmiştir.

Deniz Gündoğdu

Son olarak Siccin filminde rol almıştır.

Ferzan Hekimoglu

Son olarak Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde izleyici karşısına çıkmıştır. Her Şey Yolunda Merkez dizisinde de rol almıştır.

Seven Ne Yapmaz Dizisi 1. ve 2. tanıtım fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=tbjwRpMh-kc

https://www.youtube.com/watch?v=BqvoZ55AOEM

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.