Seven Ne Yapmaz Dizisi Tanıtım Fragmanı Videosu (Yusuf Çim Seren Şirince)

ATV’nin yeni dizisi Seven Ne Yapmaz’ın fragmanı yayınlandı.İki sevilen ismi ağırlayan dizi bakalım nasıl bir aşk öyküsünü içinde barındıracak izleyip göreceğiz. Seven Ne Yapmaz Dizisi Tanıtım Fragmanı Videosu (Yusuf Çim Seren Şirince) yeni dizisi görücüye çıktı..

Seven Ne Yapmaz Dizisi Oyuncu Yönetmen yapımcısı: Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini ise Metin Balekoğlu’nun üstlendiği yeni dizi Seven Ne yapmaz da; başrolleri Yusuf Çim, Seren Şirince, Ecem Çalık, Serhat Parıl, Şeyla Halis, Sertan Erkaçan ve Ferzan Hekimoğlu gibi oyuncular oynuyor.

Seven Ne Yapmaz Dizisi konusu ile tam aşk dizisi meraklılarını cezbediyor. Seven Ne Yapmaz Dizisi nerede çekiliyor diye merak edenler varsa dizi Karabük ilimizin Safranbolu ilçesinde çekiliyor. Safranbolu’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesini ekranlara taşıyacak.

Seven Ne Yapmaz, yakında ATV’de başlıyor, bugün tanıtım fragmanı da geldi dizinin. Seven Ne Yapmaz Dizisi Tanıtım Fragmanı Videosu (Yusuf Çim Seren Şirince) başroldeki dizinin yeni sezona hazır olacağı ve herkesten önce çekimleri artırıp stok çekimler yapacakları belirtildi.

Seven Ne Yapmaz Dizisi Tanıtım Fragmanı sizlere Atv tarafından sunuldu. Seven Ne Yapmaz Dizisi 2. Fragmanı Videosu da eklenir eklenmez sizlere sunacağız.

İŞte yeni sezonda izleyeceğimiz bu güzel aşk dizisi Seven Ne Yapmaz Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı 

https://www.youtube.com/watch?v=jORLPct_bRo

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.