Seven Ne Yapmaz Sema Kimdir? (Ferzan Hekimoğlu) İnstagramı

Seven Ne Yapmaz Sema Kimdir? (Ferzan Hekimoğlu) İnstagramı… Seven Ne Yapmaz dizisinde Sema’yı canlandıran Ferhan Hekimoğlu kimdir? Genç ve güzel oyuncu bilgilerini sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık.

Seven Ne Yapmaz dizisi Ferhan Hekimoğlu 1991 doğumlu. Genç oyuncu çocukluğundan beri tiyatroda rol alıyor. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim alan Ferhan Hekimoğlu genç güzel ve fiziği ile dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Mert Yoncalar ile evli olan Ferhan Hekimoğlu dizi kariyerine ilk olarak Her Şey Yolunda Merkez’le başlamıştır.

Ferzan Hekimoğlu’nun rol aldığı dizi ve filmler şöyle; Delisin Delisin! , En Güzeli, Kalbim Ege de Kaldı, Bir Şey Değilim ve Seven Ne Yapmaz… Seven Ne Yapmaz dizisinde Sema’yı canlandıran genç oyuncu dizide zengin ve şımarık bir kızı oynamaktadır.

Dizide başrol olan Ozan’a aşıktır ama Ozan ona karşı bir şey hissetmez ama arkadaşı olduğu içinde onu kırmadan bunu anlatamaz. Sema da Ozan’ı kazanmak için değişik kötü oyunlara başvurur. Ferzan Hekimoğlu oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.