Sevgili Geçmiş Dizisi Konusu, Oyuncuları: İlk Fragman!

Sevgili Geçmiş dizisi 25 Ekim 2019 Cuma günü Star Tv‘de başladı. Toplam 8 bölümden oluşan dizinin yapımcılığını Süreç Film‘in üstlendi. Dizinin yönetmen koltuğunda Aydın Bulut var. Sevgili Geçmiş’in senaristliğini ise Funda Alp üstlendi. İşte Sevgili Geçmiş’in konusu, oyuncu kadrosu, fragmanı ve diğer detaylar…

Sevgili geçmiş dizisi başlıyor

Sevgili Geçmiş Dizisinin Konusu

Birbirinden habersiz ve çok farklı dünyalarda büyümüş, çok farklı insanlar tarafından büyütülmüş üç kız kardeş… Bir gün hepsi gizemli bir mektup alır. Mektupta aslında üç kardeş oldukları yazıyordur. Bir süre sonra bu kardeşler, içlerinden birinin düğününde bir araya gelirler. Düğün gecesi hiç akıllarına bile gelmeyecek bir durumun içinde bulurlar kendilerini. Biri müzisyen, diğeri doktor ve bir diğeri ise büyük üzüm bağlarının sahibi olan bu üç kardeş o geceden sonra, Ege’nin küçük bir kasabası olan Güneşli Bahçe’de beraber yaşamaya mecbur kalırlar. Bu mecburiyet zamanlar aralarındaki kardeşlik bağlarını güçlendirir. Birbirlerini tanıdıkça  birbirlerine bağlanırlar ve aralarında güçlü bir dayanışma oluşur.

Sevgili Geçmiş Dizisi

Sevgili Geçmiş Nerede Çekiliyor?

Dizinin çekimleri için Süreç Film İzmir Urla’yı seçmiş. Urla’nın güzel tabiatı ve mavi denizi ekranlarda renk cümbüşü yaratacak!

Dizinin Oyuncuları Kimler?

Detaylı oyuncu bilgilerine ulaşmak için (mavi) karakter adlarına tıklayın.

 

Sevgili Geçmiş Dizisi İlk Fragmanını İzleyin

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.