Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Hangi Kanalda Tekrarı Ne Zaman ?

Çok parlak 2019 geçirmeyen Star tv yeni sezona bomba diziler ile geliyor. Yeni projesi olan Sevgili Geçmiş dizisi oyuncuları kadrosu şimdiden merak edilmeye başlandı. Açıkladığı oyuncu kadrosu ile sezonun iddialı dizileri arasında yerini ayırttı. Aynı zamanda şimdiden Sevgili Geçmiş tekrarı ne zaman yayınlanacak yeni bölüm hangi gün olacak saat kaçta hangi kanalda olacak gibi bazı kriterlerin bilgileri netleşmeye başladı.

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Hangi Kanalda Tekrarı Ne Zaman ?

Geçen sezonda reyting almayan ve ortalama altında kalan tüm dizilerine final kararı alan Star Tv yeni bir sayfa açıyor. Daha çok komedi mizahlı dizileri ile ön plana çıkan kanal Sevgili Geçmiş projesi için kolları sıvadı. Sevgili Geçmiş dizisinin konusu nedir ? Geçmişteki anıların sevgi ile anılıp özlem ile hatırlandığını ve bu günün yaşananları ile kıyaslandığı bir teması olacak. Sık sık geçmişten gösterilecek olan görüntüler ile komedi mizahı da korunacak bir dizi yapılmaya başlandı. Türk Malı, Meleklerin Aşkı, Adanalı, Uçurum, Hayat Bilgisi, Kızlarım İçin ve daha bir çok dizinin yapımcısı olan Süreç Film’e emanet edilen projeden iyi reyting alınacağını tahmin ediyoruz.

Sevgili Geçmiş Dizisinin Yapımcısı Süreç Film

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncuları Kimler?

Aydın Bulut’un yönetmen koltuğunda oturduğu film için oyuncu arayışları devam ediyor. Senaryoya en uygun oyunların bulunabilmesi için aceleci değil tatminkar davranılıyor. Süreç Film son olarak Yeni Gelin dizisindeki bir çok oyuncuyu tek tek ofisine davet ettiği bilgisine ulaştık. Şuan için oyuncu arayışında olan Süreç Film’in Yeni Gelin oyuncularından birkaçını Sevgili Geçmiş dizisi oyuncuları kadrosuna alacağını tahmin ediyoruz. Dizi oyuncusu olmak için yaz ayları büyük fırsattır. Siz de Süreç Film’den randevu alarak yapımcı firma ile tanışabilirsiniz.

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncuları Kimler?

Ece Uslu

Baş rol oyuncusu olarak dahil olduğu Sevgili Geçmiş oyuncuları arasında Emre Kınay ile 2019 2020 yeni sezonda birlikte olacak. 9 Eylül 1974 İzmir doğumludur. Mankenlik ile başladığı medya dünyasında oyuncu olarak devam etmektedir. Sayısız tiyatro oyununda yer almış Kara Melek, Zerda gibi dizilerde önemli rol oynamıştır. Aynı zamanda şarkıcılıkta yapan Ece Uslu’nun A1 Müzik Yapım ortaklığı ile çıkardığı Vezir Parmağı albümü vardır. 1,72 boyunda 45 yaşına rağmen güzelliğini korumaktadır.

Ece Uslu

İpek Kimdir ? Sevda Erginci

Güzel oyuncu 3 Ekim 1993 İstanbul doğumludur. Makedon kökenli güzel oyuncu güzelliği ile bunu belli etmektedir. Mardin’li babası ile annesi henüz o 4 yaşında iken boşanmıştır. Hayatın zorluklarında annesi hem annelik hem babalık yaparak büyütmüş olduğu güzel kızı Sevda Erginci 2019 2020 dizileri arasında önemli rol alacak. Kendisini en iyi Özgü Namal ile oynadığı Koyu Kırmızı dizisindeki Ayşa karakteri olarak hatırlıyoruz. 26 yaşındaki güzel oyuncu 1,65 boyunda 49 kilo terazi burcudur. Geçtiğimiz yıl Yasak Elma dizisinde Zeynep Yılmaz olarak izlemiştik. Talat Bulut’un sosyal medya dedikoduları yüzünden diziden ayrılmıştı. Kendisine @sevdaerginci tagı ile sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sevgili Geçmiş İpek Kimdir ? Sevda Erginci

Melis Sezen

2 Aralık 1993 doğumludur. Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü mezunu olan oyuncu kendisini tiyatro alanında geliştirmiş sayısız projede yer almıştır. Hayat Bazen Tatlıdır dizisindeki Yasemin karakteri ile ilk karşımıza çıktı. 3 yıldır dizi oyunculuğu yapan yeni yüz kısa sürede 7 projede yer almıştır. Leke dizisindeki Yasemin rolü ile son olarak izlediğimiz oyuncu Emre Kınay ile Sevgili Geçmiş dizisinde oynayacak.

Melis Sezen

Seçkin Özdemir

25 Ağustos 1981 doğumlu yakışıklı oyuncu düzgün fiziği ile dizide dikkat çekmektedir. Emre Kınay’ın anlaştığını duyurduğu 1,81 boyundaki 74 kilo olan oyuncu çekimler için Ege bölgesine ulaştı bile. Yeni sezonda kendisinin dizideki adı ve partnerinin kim olacağını sizlere açıklayacağız. 2 milyondan fazla instagram takipçisi olduğu hesabını @seckinozdemir tagı ile takip edebilirsiniz. Yaban Gülü, Kiralık Aşk, Al Yazmalım, Acı Aşk ve Günahkar gibi dizilerde yer almış önemli oyuncu parada anlaştı ve Sevgili Geçmiş oyuncuları arasına katıldı.

Seçkin Özdemir

Burak Yamantürk

23 Aralık 1983 Sivas doğumludur. Vikipedia kaynağına göre Özge Özpirinçci ile ortak olmuştur. Ortaklığın detaylarını bilmiyoruz. Veda, Tatar Ramazan, Hayat Yolunda, Yasak Aşk gibi önemli projelerde yer alan oyuncu bu yıl Emre Kınay’ın yeni dizisinde yer alacak.

Burak Yamantürk

Özge Özacar

Küçük Yalancılar dizisi ile tanıdığımız Özge Özacar, Emre Kınay ile anlaştı. 26 yaşındaki güzel oyuncu 1993 doğumludur. 1,64 boyunda 54 kg fiziği ile dikkat çekmektedir. Lise Devriyesi, Hababam Sınıfı gibi önemli projelerde de yer alan oyuncu 2019 2020 yılının yeni dizisi Sevgili Geçmiş oyuncuları arasına katıldı. Kendisini bu sezon yeni dizisi ile izleyeceğiz.

Sevgili Geçmiş Dizisinin Konusu Özeti

Dizi geçmiş ile gelecek arasındaki bağı kötüleşen zamanı anlatacak. Eski hayata duyulan özlem ile anıları mahiyetinde sık sık ekranda izleyeceğiz. Star Tv’de yayına eylül ayı itibari ile başlayacak dizi için henüz oyuncu kadrosu anlaşmaları tamamlanmadı. Eylül’ün üçünçü haftası ilk bölümü ile yayın hayatına başlaması tahmin ediliyor. Dizinin ana teması Seksenler, Doksanlar, Keşke Hiç Büyümeseydik tarzında olacak. Komedi mizahı ile geçmişe özlem konu olacak.

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Sevgili Geçmiş kesinleşen oyuncu kadrosu açıklandıktan sonra bu sayfamızdan sizlere aktaracağız. Şuan için bildiğimiz tek konu Süreç Filmin, Yeni Gelin dizi oyuncuları ile yakın temas halinde olduğu. Başrol oyuncuları ile imza attıktan sonra resmi açıklama yapacak olan Süreç Filmin yeni projesi için oyuncu kadrosunu sayfamızda bulabilirsiniz. Star Tv’de yayınlanacak dizi için şimdiden heyecanlanıyoruz. Oyuncu kadrosunu merak içerisinde bekliyoruz.

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekilecek Mekanlar Çekim Yerleri

Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor set adresleri neresi ? Dizide gösterilen Tarihi Türkiye’ye ait yerler neresidir ? Dizinin çekim adresleri ve çekildiği mühitleri ziyaret etmek isteyen seyircilerimiz için bu konumuzda adresleri açıklayacağız. Henüz cast çalışmaları tamamlanmamış dizi İstanbul Avrupa Yakası’nda çekilecek. Ancak henüz bir yere set kurulmadığı için Sevgili Geçmiş dizisi nerede çekiliyor net bir şey söylemek mümkün değil. Cast çalışmalarından sonra yeri kesinleşecek dizinin adresini bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekilecek Mekanlar Çekim Yerleri

Sevgili Geçmiş Dizisinde çalan şarkılar ve müzikler

Son zamanlarda trend haline gelen dizi müzikleri sanatçıların singlelerinden daha ünlü hale geldi. Sevgili Geçmiş dizisinde ise eskilerden kalan daha ilk notasında hatırladığımız müziklere yer verilecek. Özellikle 30 yaş üzeri yaşayanlarımız için çok farklı duygular barındıracak Sevgili Geçmiş dizisinde çalan şarkılar tekrar gündeme gelecek.

Sevgili Geçmiş Dizisinde çalan şarkılar ve müzikler

Sevgili Geçmiş Yeni Bölüm Hangi Gün Hangi Kanalda Tekrarı Ne Zaman ?

Sevgili Geçmiş yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor ? Avlu dizisinin internet dizisi olma kararının ardından önemli günü boşalan Star Tv bu boşluğu Sevgili Geçmiş dizisi ile doldurmayı planlıyor. Henüz sezon dizileri kesinleşmediği için net gün söylemek zor olsa da perşembe günü şuan için en yakın ihtimal. Sevgili Geçmiş ilk bölüm tekrarı ise ilk bölümün arkasından verilecektir. Sevgili geçmiş tekrarı ne zaman nereden izleyebilirim derseniz Star Tv’nin resmi internet sayfasından yayınlanmış bölümleri tekrar mahiyetinde izleyebiliyorsunuz.

Sevgili Geçmiş Dizisinde çalan şarkılar ve müzikler

Sevgili Geçmiş Konusu Nedir ?

Funda Alp’in imzası ile üç genç kızın hikayesini anlatacak. Küçük yaşlarda hayatları ayrılmış yıllar sonrasında birbirlerini esrarengiz bir mektuptan sonra aramaya başlayan dramatik bir öykü. Üç kız kardeş, diğer kardeşlerini bulacak. Ancak bu bulma hikayesi sandığınız kadar da kolay ve basit olmayacak. Sevgili Geçmiş konusu ile dünyaya satılacak diziler arasında olacak. Özellikle Balkanlarda yayınlanan Türk dizilerine bir yenisini daha katmak için önem ile çalışılan dizinin senaryosu tamamlanmak üzere. Cast çalışmalarına başlayan Aydın Bulut dizinin çekimlerine Ağustos ayının ortasında başlayacak. İlk bölümü de eylül ayında yayınlanacak.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.