Sevgili Geçmiş İpek Kimdir? Sevda Erginci Boyu Yaşı Nedir

Sevgili Geçmiş İpek kimdir ? Başarılı oyuncu güzelliği ile oynadığı İpek karakterine dikkat çekmiştir. Emre Kınay’ın dizisinde oynayan Sevda Erginci kimdir boyu yaşı kilosu nedir oynadığı diziler ve instagram hesabı ile birlikte konumuzda bulabilirsiniz.

Sevgili Geçmiş İpek Kimdir ? Sevda Erginci Boyu Yaşı Nedir

Sevgili Geçmiş İpek Kimdir ? Sevda Erginci

İzmir’de çekilen başarılı dizi Sevgili Geçmiş İpek kimdir karakteri merak etmektedir. Muhteşem oyunculuğu ve genç güzelliği ile dikkat çeken Sevda Erginci hakkında özel bilgileri derledik. Ece Uslu’nun da yer alacağı oyuncu kadrosunda ve senaryosunda neler yazıyor bir bakalım.

Sevgili Geçmiş Dizisi; Konusu, Tüm Oyuncu Kadrosu ve Karakter bilgilerine ulaşmak için tıklayın…

Sevgili Geçmiş Nerede Çekiliyor? Gösterilen Restaurant Manzara ve Cafe Adresleri Neresi öğrenmek için tıklayın…

Sevgili Geçmiş Yeni Bölüm Hangi Gün Hangi Kanalda Yayınlanıyor? öğrenmek için tıklayın…

Sevgili Geçmiş İpek Kimdir ? Sevda Erginci

Sevda Erginci Kimdir ?

3 Ekim 1993 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Makedonya göçmenidir. Yüzündeki kemik çizgileri orta Avrupa güzelliğinden gelmektedir. Baba tarafı Mardin’lidir. 2 kardeşi daha olan Sevda Erginci kimdir derseniz ailenin ilk kızıdır. 4 yaşından sonra ailesi boşandığı için annesi büyütmüş 15 yaşına geldiğinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Kendisini Ozan Güven ve Özgü Namal ile aynı seti paylaştığı 2012 yılındaki Koyu Kırmızı adlı dizideki Ayşe karakteri olarak tanıdık. Ayrıca Veda adlı dizide Fahriye Evcen ile aynı seti paylaşmış Lamia karakterine hayat vermiştir.

Sevda Erginci Kimdir ?

Sevgili Geçmiş İpek Sevda Erginci Boyu, Yaşı Kilosu

Genç oyuncu Sevda Erginci boyu yaşı kilosu çok merak ediliyor. 2019 2020 yeni dizisi belli olan oyuncu Sevgili Geçmiş İpek kimdir sorusuna en iyi yanıt olduğunu düşünüyoruz. Bölümlerin başlamasını ip ile çekiyoruz.

 • Boyu: 1,65 m
 • Yaşı: 26
 • Kilosu: 49
 • Burcu: Terazi

Sevgili Geçmiş İpek Sevda Erginci Boyu, Yaşı Kilosu

Sevgili Geçmiş İpek Sevda Erginci Dizileri ve Filmleri

Sevgili Geçmiş oyuncuları arasında İpek karakterine hayat veren Sevda Erginci 2019 2020 yeni dizisini tanıtmış oldu. Başarılı oyuncunun oynadığı diziler ve filmleri nedir listesini hazırladık.

 • 2012 Koyu Kırmızı ( Ayşe )
 • 2012 Veda ( Lamia )
 • 2013-2015 Karagül ( Ayşe )
 • 2015 Uzaklarda Arama ( Nazlı )
 • 2016 Hayat Bazen Tatlıdır ( Kara Sevda )
 • 2017 Ver Elini Aşk ( Sultan Ayperi )
 • 2018 Altın Tepsi
 • 2018 Yasak Elma ( Zeynep Yılmaz )
 • 2019 Sevgili Geçmiş ( İpek )

Sevgili Geçmiş İpek Sevda Erginci Dizileri ve Filmleri

Sevgili Geçmiş İpek Sevda Erginci İnstagram

Sevgili Geçmiş oyuncuları arasında İpek karakterini canlandıran Sevda Erginci instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. 1 milyona yaklaşan takipçi sayısı ile Türkiye’nin en çok takip edilen oyuncularından biridir. Siz de kendisini sosyal medyada @sevdaerginci tagı ile bulup takip edebilir kendisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Sevgili Geçmiş İpek Sevda Erginci İnstagram

Sevgili Geçmiş İpek kimdir karakteri canlandıran Sevda Erginci kim boyu yaşı kilosu nedir ? Ayrıca İpek kaç yaşında instagram hesabı ve Sevda hanım hakkında bilinmeyen gizli bilgileri konumuzda okuyabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz konuları lütfen bize yorumlar kısmından yazınız.

Sevgili Geçmiş İpek kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2019