Sevgili Geçmiş Mahir Denizhan Kimdir? (Burak Çelik)

Sevgili Geçmiş ‘in delikanlısı Mahir Denizhan kimdir? Burak Çelik ‘in canlandırdığı Mahir karakteri detayları! Star Tv‘nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş yayına gün sayarken kadro hakkında detaylı bilgiler verdiğimiz yazımızın sıradaki ismi dizinin Mahir Denizhan’ı Burak Çelik! Yakışıklı oyuncunun hayat verdiği Mahir Denizhan’ın karakter yapısı nasıl? Burak Çelik‘in biyografisi ne? Akıllardaki soruları gideren yazımıza hep birlikte göz atalım.

Mahir Denizhan

 

Mahir Denizhan Kimdir?

Mahir, kasaba tarafından çok sevilen ve sayılan bir adamdır. Bu adamın adalet duygusu hep baskındır. İnsanlara yardım etmek ve onlara iyilik yapmak için elinden ne geliyorsa yapar. Diğer insanlarla çok samimi olsa da aslında yalnızlıktan hoşlanır. Mahir’in bu durumunun bitmesi Azra’nın kasabaya gelmesi ile olur. Normalde sakin ve düzenli olan bu adamın hayatı, bir bar şarkıcısı olan Azra ile tanıştıktan sonra tamamen değişir.

Mahir Denizhan

 

Burak Çelik Kimdir?

1.90 boyunda 83 kilo ve Başak burcu olan Burak Çelik, 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.
Best Model of Turkey ve Best Model of the World yarışmalarında birinci seçildikten sonra modellik kariyerine başlamıştır. Hakan Akkaya’nın defilesinde baş manken olarak yer alan yakışıklı oyuncu; Hande Yener’in Kraliçe ve Hasta adlı şarkılarının klibinde yer almıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise 2013 yılında rol aldığı Karagül dizisi ile yaşamış daha sonra ise Hayat Sevince Güzel dizisinde rol almıştır.

Oynadığı Diziler

  • Söz
  • Kara Yazı
  • Hayat Sevince Güzel
  • Karagül

 

Burak Çelik ile hayat bulan Mahir… Yalnızlıktan hoşlanan bir adam nasıl aşık olur hep birlikte göreceğiz. Peki ya Azra, Mahir’in bu ilgisine karşılık verecek mi? Azra’nın gönlü acaba kimde olacak? Hep birlikte izleyip göreceğiz….

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.