Sevgili Geçmiş Nerede Çekiliyor? Gösterilen Restaurant Manzara ve Cafe Adresleri Neresi

Sevgili Geçmiş nerede çekiliyor dizide gösterilen yerler neresi adresleri ile birlikte sizin için araştırdık. Sevgili Geçmiş dizisinde gösterilen restaurant, manzara, cafe adresleri hepsi bu sayfamız altında toplanmıştır. Dizi seti adresi ile Emre Kınay gibi önemli oyuncuların baş rol oynadığı Sevgili Geçmiş dizisi nerede çekiliyor bir bakalım.

Sevgili Geçmiş Nerede Çekiliyor ? Gösterilen Restaurant Manzara ve Cafe Adresleri Neresi

Sevgili Geçmiş Nerede Çekiliyor ?

Sevgili Geçmiş dizisi nerede çekiliyor set adresleri neresi merak ediliyor. Başarılı oyuncuları içerisinde bulunduran dizi setine büyük ilgi var. Hem dizi oyuncuları ile tanışabilmek hem dizi çekimlerini izleyebilmek için halktan çok fazla sayıda insan set adresine akın ediyor. Ece Uslu ve Emre Kınay dizinin başrol oyuncusu oldu. Siz de çekimleri izlemek ve baş rol oyuncularını görebilmek isterseniz yolunuz düşer ise dizi setini ziyaret edebilirsiniz.

Sevgili Geçmiş Nerede Çekiliyor ?

Sevgili Geçmiş Dizi Seti Nerede ?

Dizi setini Ege Bölgesi’ne kuran ilk yapım firması değil. Bu yıl içerisinde Sefirin Kızı dizi adresi de bulunduğu bir çok yapımcı firma dizi setini Ege bölgesine kurdu. Çekimlerine başlanan dizi İzmir’de yapılıyor. Bir çok oyuncu tatillerine ara vererek Emre Kınay’ın çağrısı üzerine 2019-2020 yeni dizisi olan Sevgili Geçmiş set adresine geldi. Buluşma kutlama ile karşılandı. Güzel başlayan dizi çekimlerinin akıbetini sezonda reyting sonuçları verecek. Ancak başında ünlü tiyatrocu Emre Kınay olunca pek şüphemiz de yok açıkçası.

Sevgili Geçmiş Dizi Seti Nerede ?

Sevgili Geçmiş Dizisinde Gösterilen Restaurant, Cafe, Manzara Neresi Adresi Nedir ?

Dizi içerisinde birçok cafe ve manzara yer alır iken restaurant neresi adresi nedir gibi aramalar googlede trend olmaya başladı. Özellikle sevgili ile gidilecek İzmir’deki romantik yerleri itina içerisinde çeken dizi seti emre Kınay’ın direktörlüğünde çok başarılı tamamlanıyor. Gelecek ile geçmiş arasındaki dokuyu çok ince kaleme almış bir senaryoda tüm mekanlar itina ile seçilip adreslerde çekimler tamamlanıyor. Her ayrıntıya çok dikkat ediliyor.

Sevgili Geçmiş Dizisinde Gösterilen Restaurant, Cafe, Manzara Neresi Adresi Nedir ?

Sevgili Geçmiş dizisi nerede çekiliyor set adresi ve dizi içerisinde gösterilen mekanlar restaurant ve cafe neresi adresleri nedir hepsini bu sayfamız altında bulabilirsiniz. Sizin de eklenmesini istediğiniz Sevgili Geçmiş bölüm gösterilen yer neresi şeklinde yorum atmanız durumunda birkaç saate yerin mekanı resimleri ücretleri ve adresi sayfamızda paylaşılacaktır. Dizihaberi.tv sitemizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sevgili Geçmiş nerede çekiliyor
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2019