Sevgili Geçmiş Sinan Malik Kimdir? Yalnız Adam (Seçkin Özdemir)

Sevgili Geçmiş dizisinin yalnız adamı ‘Sinan Malik‘ kimdir? Dizi yayına girdiğinde dikkatleri çeken rollarden birisi olan Sinan’ı kim canlandırıyor? Oyuncu evli mi? Bekar mı? Sevgilisi varmı? Yaşı, boyu, göz rengi, burcu, instagram hesabı, resimleri ve daha fazlası yazımızda…

Sinan Malik

 

Sinan Malik Kimdir?

Yalanla işi olmayan bir insandır. Asla dolambaçlı yollardan bir şeyleri söylemeyi sevmez. Gayet açık sözlüdür. Haksızlığa gelemez. Kendisine olmasa bile birinin haksızlığa uğradığını görünce deliye döner. Hakkını vermek için elinden ne geliyorsa yapar. İkili ilişkilerinde bağlanmaktan hiç hoşlanmaz. Hayatına birinin girmesinden de öyle. O yalnızlık adamıdır. Yalnızlık onun vazgeçilmezidir. Bu yalnız adamın en büyük tutkusu ise denizdir.

Sinan Malik

 

Seçkin Özdemir Kimdir?

180 boyunda ve 73 kilo Seçkin Özdemir, 25 Ağustos 1981 tarihinde bir başak burcu olarak İstanbul‘da doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve liseyi İstanbul’da okudu. Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun oldu.

1999 yılında liseyi bitirdikten sonra Üniversite okumak için Kocaeli’ne gittiğinde 2000 senesinde Kocaeli’nin bölgesel yabancı müzik radyolarından “Red Fm” de radyo programcılığına başladı. 2002 senesinde yapmaya başladığı “Brainstorm”isimli radyo show programı Kocaeli’de büyük ilgi gördü ve program 2004’e kadar devam etti.

Seçkin Özdemir, tiyatro eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde  aldı. Bunun yanı sıra Antalya, İstanbul ve Bodrum’un birçok önemli kulübünde dj olarak görev yaptı.

Ayrıca Seçkin Özdemir, şu günlerde @seckinozdemir kullanıcı adıyla aktif bir instagram kullanıcısı.

Oynadığı Dizileri ve Filmler

  • 2015 – Acı Aşk
  • 2015 – Racon
  • 2014 – Günahkar
  • 2013 – Bir Aşk Hikayesi
  • 2011 – Muhteşem Yüzyıl
  • 2011 – Al Yazmalım
  • 2008 – Yaban Gülü

 

Seçkin Özdemir

Sizce Sinan’ın hayatına denizden daha büyük bir tutku girecek mi? Bağlanmaktan kaçan Sinan birisine kör kütük aşık olacak mı? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın…

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.