Sevgili Geçmiş Yeni Bölüm Hangi Gün Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Eylül ayı itibari ile yayın hayatına Başlayan Sevgili Geçmiş yeni bölüm hangi gün hangi kanalda saat kaçta yayınlanıyor ? Sevilen dizininin güçlü oyuncu kadrosu ve komedi mizahı içermesi ile çok beğenildi. Peki bizleri yıllar öncesine götürecen bu dizi hangi kanalda saat kaçta yayınlanıyor ?

Sevgili Geçmiş Yeni Bölüm Hangi Gün Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Geçen sezonda iyi reyting sonuçları alamayan yaz dizileri ile de yüzü gülmeyen Star Tv yeni sezonda Sevgili Geçmiş dizisi ile iyi sonuçlar elde etmek istiyor. Avlu dizisinin anlaşmaya varamadığı Star Tv’den ayrılması kanalda büyük boşluk yarattı. Geçen sezonun en iddialı dizisi idi. Bu sezon ise yerine komedi dizisi ile devam etmek istiyor. Muhtemelen perşembe günleri yayınlanacak Sevgili Geçmiş yeni bölümleri ile ekranlarda olacak.

Sevgili Geçmiş Yeni Bölüm Hangi Gün Hangi Kanalda Yayınlanıyor

Yeni Gelin’den de oyuncuların dahil olduğu Sevgili Geçmiş dizi oyuncuları ve kadrosu ile çok başarılı bir yapım ortaya çıkardı. Süreç Film’in yönettiği komedi mizahlı dizi birinci sırada reyting kovalamıyor ancak izlenme yarışından da mahrum kalmak istemiyor. Daha öncesinden de Doksanlar, Seksenler gibi diziler çekilmiş yüksek reytingler alamasa da düşük maliyetli olduğu için gecede izlenme mücadelesi vermişti.

Sevgili Geçmiş Yeni Bölüm Hangi Gün Hangi Kanalda

Ekonomik kriz yaşayan televizyon kanalları tutmuş dizilerini bir bir internet yayınlarına kaptırıyor. Gelişen teknoloji ile kanal yayın döneminin sonuna yaklaşıyoruz. Gelecekte kısa bir süre içerisinde artık canlı yayınların hepsi internet üzerinden yapılacak. Dizi ve filmleri internet kanalları anlık olarak tamamını yayınlayacak ya da bu dizi filmleri bizlere ücret karşılığı olarak satacak. Anten ile izleme dönemi bitecek wifi üzerinden internet erişimi olan televizyonlar ile teknolojiyi takip edeceğiz. Sevgili Geçmiş yeni bölüm Star Tv’de yayınlanması onun yerine Avlu gibi güçlü bir dizinin de internet projesi haline dönüşmesi bu gelişimin ne kadar hızlı devam ettiğini gösteriyor.

Sevgili Geçmiş Star Tv’de Başlıyor
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2019