Seviyorum ama Arkadaşça Tv’de İlk Kez Hangi Kanalda Ne Zaman ? Konusu

Seviyorum ama Arkadaşça filmi tv de ilk kez hangi kanalda yayınlanacak ? Bu akşam ekranlarda olacak Seviyorum ama Arkadaşça konusu ve oyuncuları kimdir ?

Seviyorum ama Arkadaşça Tv’de İlk Kez Hangi Kanalda Ne Zaman ? Konusu

Seviyorum ama Arkadaşça Konusu Nedir ?

Filmin konusu adından da anlaşılacağı gibi birbirini aslında seven ancak birinin arkadaştan öte geçemediği bir duyguyu anlatıyor. Filmin yönetmeni Süleyman Seçik senaryoyu çok ince çizgide işlemiştir. Romantik komedi alanında başarılı film 2016 yapımdır. Yaz ayında romantik komedi filmleri izlemek çok zevkli olur.

Seviyorum ama Arkadaşça Konusu Nedir ?

Seviyorum ama Arkadaşça Tv’de ilk Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Yaz ayında programları biten TV8 filme talip oldu. Yapımcı firmadan romantik komedi filmini satın alarak Seviyorum ama Arkadaşça filmini yayınlamaya karar verdi. 13 Ağustos 2019 akşamı yerli Türk filmini TV8’de izleyebilirsiniz.

Seviyorum ama Arkadaşça Tv’de ilk Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Seviyorum ama Arkadaşça Oyuncuları Kimdir ?

  • Baş rol oyuncusu için Gökhan Keser ile anlaşılmıştır. 1,87 boyu ile dikkat çeken sanatçı DMC müzik firması ile çalışmaktadır. ” Kimi Sevsem açıldı Kısmeti ” şarkısı ile ünlüdür.
  • İkinci oyuncu Hande Subaşı’dır. 1,80 boyu ile dikkat çeken ünlü manken 2005 Türkiye Güzeli seçilmiştir. 1984 Ankara doğumludur. 2012 yılında Can Tursan ile evlenmiş 2016 yılında boşanmıştır.
  • Bengi İdil Uras Aralık 1989 İstanbul doğumludur. Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü mezunudur. Lale Devri, Unutma Beni gibi dizilerde rol almıştır.
  • İpek Bağrıaçık Seviyorum ama Arkadaşça filminin oyuncuları arasındadır. Filmin en güzel oyuncusu diyebiliriz. Kavak Yelleri dizisindeki Serpil karakteri ile tanıdığımız 1985 doğumlu oyuncu 34 yaşındadır.

Seviyorum ama Arkadaşça konusu nedir oyuncuları ve Tv’de ilk kez yayınlanacağına dair ayrıntılı bilgileri özet şeklinde konumuzda derledik. Hani kanalda Gökhan Keser, İpek Bağrıaçık gibi oyuncuları ile önemli projeyi izlemenizi tavsiye ediyoruz. Romantik komedi filmi bu akşam Tv’de ilk kez yayınlanacak.

Seviyorum ama Arkadaşça konusu nedir oyuncuları
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2019