Şevkat Yerimdar 14. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Ağustos

Şevkat Yerimdar 14. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Ağustos.. Şevkat Yerimdar dizisi yeni bölümünde Şevkat Esin’in Bora’yla evlenecek olmasına dayanamaz ve engellemeye kalkışır. Yolda giderken de kaza yapan Şevkat’in tüm işleri ters gitmektedir.

Diğer taraftan Selami kahveyi başkasına devreder ve sevdiği kızın yanına gitmeye karar verir. Kahveyi devrettiği Olsen mahalleye gelen tek yeni kişi değildir. Diğer yeni gelen kişi de Şevkat ve Esin’in hayatını da ilgilendirir.

Şevkat Esin’in düğününü engellemeyi başardı. Artık aralarında bir engel kalmadı. Ama Şevkat bu hiçbirzaman sevgisini doya doya hissettiremez ve Esinle aralarında tatlı atışmalar devam eder.

Şevkat Yerimdar Selami Mert Türkoğlu diziden çıktı koreye gitti: Şevkat Yerimdar dizisinde Selami karakterini canlandıran Mert Türkoğlu, bu akşam ekrana gelen 13. bölümde konuk oyuncu olarak son kez göründükten sonra karakterinin senaryo gereği Kore’ye yerleşecek olması nedeniyle nedeniyle diziye veda edecek.

Şevkat Yerimdar dizisi 14. bölüm özeti fragmanı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Mahalleye gelen kişi Esin ve Şevkat’in hayatını nasıl etkileyecek? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. KİMSE KUSURA BAKMAYIN HER YÖNÜYLE ÇOK KÖTÜ BİR DİZİ BAŞROLDEKİ BONCUK GÖZLÜ GÜZEL KIZ BU DİZİYLE HARCANMIŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.