Şevkat Yerimdar 2018-2019 da Bitecek mi Sezon Finali Yapıp Devam mı Edecek?

Fox tv cuma dizisi Şevkat Yerimdar 2018-2019 da Bitecek mi Sezon Finali Yapıp Devam mı Edecek? merak konusu oldu. Bizde sevenleri için bu konuda bildiklerimizi yazalım dedik. Fox tv de devam eden ve her bölümü ile ilgi gören Şevkat Yerimdar dizisinde meraklı bir bekleyiş devam ediyor. Dizi 30 mart 2018 cuma akşamı sezon finali yaparak veda etti..

Cuma akşamları ekrana gelen Şevkat Yerimdar dizisi son haftalarda biraz düşüş gösterse de ilk başladığı haftalardan beri ilk sıralarda yer alıyordu. Arka Sokaklar İstanbullu Gelin ve Aşk Mavi gibi dizilerin yorun tempolarından dolayı son haftalarda biraz gerilemeye ve reytinglerde düşüşler göstermeye başlayan dizi bu sezonun sonunda yani Mayıs veya Haziran 2018 de bitecek mi final mi olacak yoksa sezon finali yaparak gelecek sezon da devam mı edecek merak ediliyor.

Şevkat Yerimdar Dizisi 30 mart 2018 cuma akşamı sezon finali yaparak veda etti..

Fox tv de sevilen cuma akşamı dizisi özellikle İç anadoludaki izleyenlere hitap eden maço tavırları ile herkesin sevip saydığı Şevkat karakteri ile Esinin başrollerde oynadığı Şevkat Yerimdar dizisi çok beğenilmişti. Şevkat Yerimdar ilk film olarak ekranlarda yayınlandı. Şevkat’in karakteri gereği Türk erkekleri başta olmak üzere çok beğenildi. İçimizden biri gibi gördük ve sevdik Şevkat’i.

Bir de sevdiği olunca onun için çaba harcaması hem sevgisinden hem kişiliğinden vazgeçememesi Şevkat’i daha çok bizden yaptı. Şevkat Yerimdar dizisi yayınlandığı ilk haftalarda reytinglerde sürekli olarak 1. sırada yer alıyordu. Çünkü yaz sezonunda başladı ve reytinglerde yarışabileceği iddiaları diziler yoktu.

Ama sezonun başlaması ile birlikte eski diziler yayınlanmaya başladı ve reytinglerde Şevkat Yerimdar’ın üzerine geçtiler. Cuma günü yayınlanan diziler reytinglerde çok başarılı oluyor. Bu da Şevkat Yerimdar‘a eksi olarak yazıldı. Şevkat Yerimdar dizisi bu reyting düşüşünden dolayı final mi yapacak yoksa sezon finali mi yapacak?

Bu sorunun cevabı netlik kazanmadı. Fox tv de mayıs ayında yayınlanan bölümlerin reytinglerine bakacak. Reytinglerinde artış gösterirse ve başarısını devam ettirirse sezon finali yaparak yeni sezonda da yayınlanmaya devam edecektir. Reytinglerde düşüş yaşanırsa da Fox tv Şevkat Yerimdar dizisi ile ilgili kötü sonu hazırlayacaktır.

Şevkat Yerimdar 2018-2019 da Bitecek mi Sezon Finali Yapıp Devam mı Edecek? sorusuna sizde yorum ve görüşlerinizle cevap yazabilirsiniz.. Sizce devam etmeli mi yoksa bitmeli mi dizi? Cevaplarınızı Bekliyoruz…

YORUMLAR

  1. Devam etsin bencede

  2. Allah aşkına devam etsin nolurya lütfen ya

  3. ŞEVKAT yerim dar devam etmeli tabikide

  4. şevkat yerimdar dizisinin yerini hiç bir dizi tutamaz lütfen geri başlasın

  5. Nolur başlasın çok seviyorum bu diziyi lütfen başlasın

  6. Başlasın çok güzel olur

  7. Başlasın be çok seviyorum Şevkat yerimdar dizisini özetlerini bile hep izledim

  8. Keyifli sempatik, sıcak mı sıcak bir dizimizdi…. Hemen reytinglere kurban ediyorsunuz…. Tüm karekterleri ile eksiksiz bekliyoruz yeni bölümlerini… Oğlumla tekrarlarını izliyoruz… Lütfen kararınızı birkez daha gözden geçiriniz…Yayınlandığı gün başka dizi izlemiyordum, Güzel haberlerinizi bekliyorum. Hatta bu yorumu yazarken bile Fox gündüz kuşağında tekrarını izliyorum… Hani şu zengin iş adamının şirketindeki köstebeģi bulmak ićin Şevkat’e iş teklif ettiģi bölüm…. Bekliyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.