Şevkat Yerimdar 44. Bölümde Final Yapacak Kesinleşti İşte Nedeni!

Uzun süredir konuşuluyordu erken final kararı çıkar mı ne olacak Şevkat yerimdar dizisinin geleceği diye soruların cevabı bugün netleşti. Fox tv ve Limon yapım arasındaki sözleşme karşılıklı biritildi ve final kararı alındı.FOX, Limon Yapım imzalı dizisi ‘Şevkat Yerimdar’la ilgili kesin olarak final kararı aldığını açıkladı.

Şevkat Yerimdar 44. Bölümde Final Yapacak: Cuma akşamları ekrana gelen dizi, geçen yıl aylarca rafta bekletildikten sonra yayınlanması için karar alınmış ve 2017 yaz sezonunda seyirciyle buluşturulmuş ve geçen yaz sezonu en yüksek reytinglere ulaşmış hem kanalın hemde Limon yapımın yüzünü reytinglerde ve reklam gelirlerinde güldürmüştü.

Şevkat Yerimdar 44. Bölümde Final Yapacak haberimizden önce geçtiğimiz hafta dizi ekibinin ücretlerini alamadıkları için iş bırakma eylemi yaptıkları ve setin kapandığını duyurmuştuk. Sette çekimleri duran Şevkat Yerimdar 44. Bölümde Final kararı aldı ve artık son bölümleri yayınlanacak. Zaten dizideki konular yani senaryoda da sona gelinmişti.

FOX’un tekrarını en çok yayınladığı dizilerin de başında gelen Şevkat Yerimdar dizi projesinin son dönemde düşen reytinglerinin yanı sıra reklam alamadığı için oyuncu ücretlerinin ödenmediği de gündeme geliyordu. Bülent İşbilen’in yönetmen koltuğu oturduğu dizinin 44. bölümünde final yapmasına karar verildi.

Şevkat Yerimdar dizisi bittikten sonra yerine cuma günleri fox tv de hangi dizi yayınlanacak merak ediyormusunuz? Hemen onu da açıklayalım. Şevkat Yerimdarın yerine cuma akşamı Pastel Film imzalı Çukurdere dizisinin yayınlanacağı açıklandı. Şimdiden başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şevkat Yerimdar 44. Bölümde Final Yapacak Kesinleşti İşte Nedeni! (2 Yorum)

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 11 Mart 2018