Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Oyuncuları

Şevkat Yerimdar Bensu Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Öykü Çelik)

Şevkat Yerimdar dizisine yeni gelen oyuncu Bensu Demir kimdir bilgilerini gerçek adını soyadını sizlerle paylaşacağız burada. Şevkat Yerimdar Bensu Demir Kimdir? Gerçek Adı Öykü Çelik isimli oyuncudur. Başarılı ve güzel oyuncu daha önce bir çok dizide rol almıştı. Son dizisi Şevkat Yerimdar da Bensu rolünde oynayacak. Peki Kimdir Öykü Çelik?

Şevkat Yerimdar Bensu rolü Öykü Çelik Kimdir? 13 Temmuz 1987 tarihinde İstanbul da doğan Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okurken yarın bırakan, geçirdiği kaza sonrası iyileşince oyunculuk ve tiyatro eğitimleri alan güzel oyuncu bir ajans ile anlaşıp bir çok dizi ve filmde başarı ile rol almıştır.

Bir çok dizide rol alan Öykü Çelikin oynadığı dizilerden bazıları şunlardır. Selena, Akasya Durağı, Gönülçelen, Benim İçin Üzülme, Poyraz Karayel, Yeşil Deniz ve Hayat Sevince Güzel gibi dizilerde göstermiş olduğu performansı ile göz doldurmuş ve dizilerdeki performansı nedeniyle beğenilmiştir. Şevkat Yerimdar dizisi son dizisi olup burada Bensu Demir rolüne hayat verecektir.

Öylü Çelik kimdir instagram adresini merak edenler varsa verelim: https://www.instagram.com/oykucelikk   Ayrıca Bensu hakkında bir iki tüyo da paylaşmak istiyorum sizlerle. Şevkat ile Esinin arasını açmak için uğraşacak olan Bensu Demir rolü Şevkatin aklını çelmek için çok uğraşacak. Bakalım başarabilecek mi?

Bunu Görmelisin!  Kuzgun Dizisi Seda kimdir? (Dila’nın Yengesi) Ufak tefek cinayetlerdeki Esra

Öykü çelik Şevkat yerimdar bensu rolünde dizimize güzel bir giriş yapsa da Şevkat ile Esinin arasını ne kadar bozabilecek zamanla göreceğiz.. Sizde Şevkat Yerimdar Bensu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Oyuncuları

To Top