Şevkat Yerimdar Bitecek mi, Şevkat Ankara’ya Gidince Diziden Çıkacak mı?

Çok merak edilen konulardan birisi Şevkat Yerimdar Bitecek mi, Şevkat Ankara’ya Gidince Diziden Çıkacak mı? Şevkat ve Esin birbirine sımsıkı aşık olmuştur ancak Şevkat annesine verdiği sözden dolayı Esine olan aşkını bir türlü itiraf edemez.

Şevkat Esini Boraya kendi elleriyle kaptırınca çareyi Ankaraya gitmekte görür. Ancak herşey daha bitmedi. Esinin babası ve Marika ise Şevkat ve Esine beşik kertmesi olduklarını söylemek üzereyken Ankaraya gitmesi haberiyle sarsılır.

Şevkat aşkını kalbine gömüp Ankaraya gidecek mi? Yoksa Annesine verdiği söz üzerine beşik kertmesi olan Esinle evlenecek mi? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Bu arada yeni bölüm fragmanı çıktı. iŞTE 13. bölüm fragmanı ve Şevkat Yerimdar klasiği..

https://www.youtube.com/watch?v=cyjtdVvYq6w

YORUMLAR

  1. şevkat nerde yaşuyorsun

  2. Diziden cikmaz ya zaten dizinin ismi sevkat yerimdar eee diziden cikarsa yerde ne kalir tabiki hic bi sey. Tabiki evlenecekler ama zamanini yazanlar bilir neyse yeni bolum yine cok guzel gozukuyor.
    Bide bu diziyi sevme nedenlerimden biri ise sadece bas rol oyuncular on planda deyil hepsi on planda yani tum oyuncular bas rolde iste bu cok guzel

    1. Evet asi şefkat yerimdar güzel akıcı bir dizi,lakin bazen çok gereksiz ve fazla konuşmalar oluyor,buda beynimi yoruyor..bazen bu hatunların çenesinden usanan erkeklere hak verir hale geliyorum yani…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.