Şevkat Yerimdar Bitecek Mi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Şevkat Yerimdar Bitecek Mi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?... Şevkat Yerimdar da Şevkat ve Esin artık birbirine aşıktır. Ama  itiraf edemezler. Şevkat’in annesi beşik kertmesiyle evlenmesini isteyerek vefat etmiştir bu yüzden de Şevkat bu sözü iğneyemez. Oysaki beşik kertmesi zaten Esin’dir.

Esin de Şevkat’te bunu bilmez. Esin Şevkat’e adım atarken Şevkat kendini geri çeker. Şevkat çareyi Ankara’ya gitmekte bulur Esin’in aşkından kaçmak belki de Esin’i unutmak için. Şevkat Yerimdar dizisi böyle devam ederken Şevkat mahalleye dönecektir elbette ama dizi eylül ayına girince bitecek mi?

Şevkat Yerimdar dizisi bitecek mi yoksa yeni sezona girdiğimiz eylül ayında da devam edecek mi? Bunu reyting durumuna bakarak tahmin edebiliriz. Şevkat Yerimdar yayınlandığı cuma akşamında reytingleri şöyle;

11 Ağustos Cuma Şevkat Yerimdar 1. Sırada

4 Ağustos Cuma Şevkat Yerimdar 1. Sırada

28 Temmuz Cuma Şevkat Yerimdar 1. Sırada…

Şevkat Yerimdar dizisi reytinglerde sürekli birinci durumda. İkinci sırada ise Show tv nin Kalp Atışı dizisi yer alıyor. Yeni sezonda diğer kanallar iddaalı bir dizi ile karşısına çıkmazsa Şevkat Yerimdar bu başarısını devam ettirecektir. Şevkat Yerimdar dizisi yeni sezonda devam edecektir. Sizce bu karar doğru mu yoksa final yapıp bitirilmeli mi?

YORUMLAR

  1. Bence devam Etsin Boyle guzel komik dizi pek dek gelmiyor

  2. Tabi ki dogru kesinlikle bitmesin ama eylulde ayni reytingi alacakmi ? Bilinmez cunki cuma gunu ask ve mavi arka sokaklar var gunu deyisse kesinlikle devam eder reytingi de oldugu gibi kalir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.