Şevkat Yerimdar Dizisi Tuttu Mu Ne Kadar İzlendi Yorumları

Şevkat Yerimdar Dizisi Tuttu Mu Ne Kadar İzlendi Yorumları.. Şevkat Yerimdar dizi oldu. Foxtv ekranlarında yayınlanmaya başlandı. Yaz sezonunda yayınlanmaya başlanması dizinin yararına oldu. Rakibi çok fazla olmadı ancak diğer kanallar da yaz sezonuna yeni dizilerle başladı. İlk başlarda rakipsiz olsa da diğer dizilerinde yayınlanmasıyla izlenme oranları etkilendi.

Şevkat Yerimdar dizisi oyuncuları kimdir? Şevkat Yerimdar başrol oyuncuları Özgürcan Çevik ve Başak Parlak.. Şevkat Yerimdar filmini izleyenler bu iki karakteri hatırlayacaktır. Ama filmin diziyle bir alakası var mı? Sadece isim benzerliği mi var yoksa? Özgürcan Çevik Şevkat Yerimdar Başak Parlak Esin Uçar, Salih Kanyon Cevdet Uçar, Murat Akkoyunlu Tesisatçı karakterlerine hayat veriyor.

Şevkat Yerimdar dizisi konusu; Şevkat haksızlığa gelemeyen bir mahalle delikanlısıdır. Bu yüzden de mahallenin kahramanı sayılır. Şevkat Yerimdar samimidir sözünün eri bir yiğittir ancak tek bir sorunu vardır ki oda öfke kontrolüdür. Öfkelendiği zaman gözü hiç bir şey görmez. Ceydet Beyi çok sever ama onun isteğini kıramaz. Cevdet Bey de ondan bir riza da bulunur Paristen yeni dönen kızı Esin’i Şevkat’e emanet eder.

Ona yaşamın zorluklarını öğretmesini ister. Esin mahalleye adım attığında aklını kaçırır. Şevkat emanete hıyanet etmemek için akla karayı seçer Esinin aklı başına gelir ancak geldiği andan itibaren de Şevkatin canına okur. Şevkati çileden çıkarır. Ama Şevkat yine de emanet olduğu için Esine sabreder ona bakmak zorundadır söz vermiştir.

Esin ve Şevkat mahalleyi birbirine katar. Ama bu olumsuzluklar onları birbirlerine bağlar. Ve aralarında bir ilişki başlar. Aslında her şey zaten ikisinin birbirine yakınlaşması içindir. Şevkat Yerimdar dizisi reyting durumu nasıl? Yeni sezonda yayınlanacak mı? Yaz sezonunda bitecek mi?

Şevkat Yerimdar dizisi ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Şevkat Yerimdar dizisini siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şevkat Yerimdar Dizisi Tuttu Mu Ne Kadar İzlendi Yorumları (5 Yorum)

  1. az önce fragmanı izledik sevalin evlenme isteğini kabul ediyor biz sevali istrmrdikçe siz hep müdahil ediyorsunuzyeter bu saçmalık artık izlemeyiz

  2. şimdi fragmanı izledim yine bir entrakayla sevalin evlenme teklifini kabul ediyoryeter bu saçmalık dizi bizim için bitti artık izlemiyeceğiz

Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2017