Şevkat Yerimdar Esin Başak Parlak Neden Diziden Ayrıldı Dizi Final mi Yapacak?

Şevkat Yerimdar Esin Başak Parlak Neden Diziden Ayrıldı Geri Dönecek Mi? Şevkat Yerimdar dizisinde Esin film ve dizi yayınlandığı her zaman başrol oyuncusuydu. Başrol oyuncusu Özgürcan Çevik ve Başak Parlak yıllardır Şevkat ve Esin karakteri ile karşımızda. Önce film olarak başlayan Şevkat Yerimdar karakterin ve hikayenin çok sevilmesinin ardından dizi olarak Foxtv ekranlarında yayınlanmaya başladı.

Bu sezon Foxtv de yayınlanan Şevkat Yerimdar 44 bölümdür yayınlanıyor. Ama reytingleri son zamanlarda düşüştü. Yayınlandığı gün olan cuma gününde başarılı diziler ve yapımlar yer alıyor. Bu yüzden de reytingleri düşük oluyor Şevkat Yerimdar’ın. Reytinglerden dolayı mı bilinmez ama başrol oyuncusu Başak Parlak artık diziden ayrıldığını açıkladı.

Şevkat Yerimdar dizisi ile ilgili son açıklamada reytinglerinin düşmesi sebebiyle erken sezon finali yapacak ve yaz sezonunda tekrar başlayacaktı. Ama Başak Parlak açıklamasında ara veriyoruz dememiş ayrıldığını açıklamış. Yeni sezon başladığı yaz sezonunda muhtemelen Esin karakteri olmayacak. Şevkat Yerimdar’da son olarak Esin hamileydi. Sezon finalinde hamile olan Esin hakkında senaryo gereği ölüm yazılacak olabilir. Bunlar tahminden ibaret.

Şevkat Yerimdar da oynayan Esin Başak Parlak Kimdir? 3 Kasım 1988 de Tekirdağ doğumludur. Maltepe Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümünde eğitim gördü. Başak Parlak ilk olarak reklamlarda rol almıştır. Başak Parlak güzelliği ve oyunculuğu ile kendinden söz ettirmiştir. Başak Parlak rol aldığı yapımlar ve diziler şöyle;  2002 Sırlar Dünyası, Zalim, Büyük Buluşma, Ayışığı Nerdesin, Acı Hayat, Gümüş, Doktorlar, Fikrimin İnce Gülü, Serçe, Uygun Adım Aşk, Yamak Ahmet, Sırat, Bir Deniz Hikayesi, Sevdam Alabora, Kış Güneşi, Şevkat Yerimdar…

YORUMLAR

  1. Hep böyle oluyor. Karakterlere alışıyorsun.Ayrılınca çok üzülüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.