Şevkat Yerimdar Kaçıncı Bölüm Bitecek Final Olacak 2. Sezonu Var mı?

Şevkat Yerimdar Kaçıncı Bölüm Bitecek Final Olacak? 2. Sezonu Var mı? Şevkat Yerimdar dizisi Foxtv ekranlarında büyük bir heyecanla başladı ve çok sevildi. Cuma akşamlarının komedi dizisi oldu. Şevkat Yerimdar filmi beğenildiği için dizi uyarlaması da yapıldı. Dizinin başrol oyuncuları aynı. Sadece konularda değişiklik yapıldı, bu durumda seyirci tarafından beğenildi.

Şevkat Yerimdar dizisi yaz sezonundan itibaren Fox ekranlarında yayınlanıyor. Şevkat’in bu sezon yayınlanmaya başladığı günden beri reytingleri oldukça başarılı. Cuma günleri birinciliği kimselere bırakmıyor. Ancak yeni sezon başlayınca Eylül 2017 de işi oldukça zor olacak gibi.

Çünkü birbirinden güçlü diziler yer alıyor cuma akşamları. Arka Sokaklar ve Aşk ve Mavi gibi güçlü yapımların yeni sezonları başlayınca Şevkat Yerimdar reytingleri nasıl etkilenir düşer mi yoksa birinci olmaya devam eder mi zamanla göreceğiz. Şevkat Yerimdar sezon finali mi Final mi bunu Eylülde göreceğiz..

Ancak geçen sezon birinciliği eline alan ve kimseye bırakmayan Aşk ve Mavi reytingleri altüst ediyordu. O başlayınca elbette Şevkat Yerimdar olumsuz etkilenir.Sezon dizileri başlayınca Şevkat Yerimdar dizisi büyük ihtimal final yapacak. Ancak yine de fox tv önce reytingleri görmek isteyecek sonra karar verecektir.

Aşk ve Mavi ile Arka Sokaklar karşısında tutunabilirse 2017-2018 sezonu boyunca Şevkat Yerimdar devam edebilir. Ancak bu diziler reytingleri çok alır ve bizim dizimiz izlenme oranlarını hızlıca kaybederse büyük ihtimalle önce gününü değiştirmek isteyecekler sonrada final yaparak ekrana veda edecektir. Zaten günü değişen diziler eski reytingleri de bulamadıkları için kısa sürede final yapmak zorunda kalıyorlar..

SON GÜNCELLEME: Dizimiz oldukça sağlam gidiyor reytinglerde. Sürekli cuma gününün birincisi olan dizi yaz sezonunda reyting rekoru kırıyor.. Şimdilik bitmesi zor görünen dizinin sözleşmesinin uzatılacağı ve garanti bölüm sayısının artırılacağı konuşuluyor. Yani dizi en az 30 bölüm devam edecek.

Sizce Şevkat Yerimdar devam eder mi yoksa yeni sezon başlayınca final yaparak ekrana veda mı eder? Lütfen sizde yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşın. Şimdiden teşekkür ederiz..

YORUMLAR

  1. Insallah bitmesin bu diziden baska bi diziyi sevmiyorum sabirsizlikla sevkatin yeniden baslamasini istiyoruz esimle berabwr

  2. bitmesin
    çok güzel bir film

  3. Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen Lütfen
    BİTMESİN BİTMESİN BİTMESİN BİTMESİN BİTMESİN BİTMESİN

  4. Bu dizi bitmesin lütfen 44. bölüme kadar izledim hiç kaçırmadan hemde 12ye kadar lütfen bitmesin

  5. Şevkat yerimdar bitmesin yeniden başlasın Nolur.

  6. Ya nolur şevkat Yerimdar bitmesin yeniden başlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.