Şevkat Yerimdar Sanem (Semra Güzel) Kimdir Resimleri Biyografisi

Fox tv ekranlarında başlayan Şevkat Yerimdar dizisinde Sanem rolündeki (Semra Güzel) Kimdir Resimleri Biyografisi ve özel bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Uzun bir bekleyiş sonrasında yayın hayatına başlayacak olan dizide çok güzel bir kadın olan Semra Güzel Sanem karakterini canlandıracak.

Şevkat Yerimdar Sanem Nasıl Bir Karakter? Sanem dizide son derece iyi niyetli, saf ve temiz kalpli bir kızı canlandıracak. Sanem Gizem ve Esin ile liseden beri iyi bir arkadaşlık yapmaktadırlar.  Sanem rolü yaşamında güncel konulara karşı olan ilgisiyle kendinden bahsettiren güzel ve alımlı bir kızdır.

Şevkat Yerimdar Sanem – Semra Güzel Kimdir? Semra Güzel 6 Haziran 1984 de İzmirde doğmuştur. Burçlara inanmasa sa İkizler burcudur. Boyu 1.70 ve 55 kilo olan oyuncu kahverengi gözlü ve kahverengi saçlıdır.

Semra Güzel lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesindeki İletişim Fakültesi kazanmıştır ve 2005 mezunudur. Üniversite yıllarında tiyatro ve oyunculuk dersleri de almış olan oyuncumuz Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra ise Almanya’ya gitmiştir. Kendini sürekli geliştiren Semra Güzel farklı oyunlarda rol almıştır.

Şevkat Yerimdar dizisinde Sanem rolü ile önemli çapta ilk kez ön plana çıkmıştır. Daha Önce Alemin Kralı ve Zengin Kız Fakir Oğlan gibi dizilerde de rol almış ve beğenilen bir isim olmuştur. Bakalım Semra Güzel yeni dizisi Şevkat Yerimdar da Sanem karakteri ile nasıl bir oyun çıkaracak izleyip göreceğiz hep birlikte.

Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle sitemize ve konularımıza destek olun Sizce Şevkat Yerimdar Sanem rolü nasıl bir karakter olmuş, beğendiniz mi nasıl buldunuz oyuncumuzu? Yorumlarınızı aşağıya bekliyoruz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.