Şevkat Yerimdar Seval Kimdir Şevkatin Eski Sevgilisi?

Şevkat Yerimdar Seval Kimdir Şevkatin Eski Sevgilisi? Şevkat Yerimdar dizisi yeni bölümünde Şevkat Esin’i nikahtan beyaz atıyla kaçırıyor. Her şey çok güzel olacak diye beklerken Şevkat’in eskiden sevgilisi olan ve onun hayatına işleyen biri olduğu ortaya çıkıyor Seval.

Seval Şevkat’in eski aşkı. Ondan sonra kimseyi sevmedi Esin’e kadar. Tüm mahalleden sordu bilgi aldı Esin’in arkadaşları ama Seval’in zengin biri için Şevkat’i bıraktığını öğrenince üzüldüler.

Seval geri döndü. Bölüm sonunda Şevkat Esin’e evlenme teklifi edecekken kapı çalar ve Seval gelir. Artık her şey daha farklı olacaktır.

 

Şevkat’in eski sevgilisi olarak diziye giren Seval’in gerçek adı Açelya Devrim Yılhan… Açelya 2 Eylül 1985 Ankara doğumlu. Açelya Devrim Yılhan Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur.

Açelya Devrim Yılhan daha önce rol aldığı yapımlar; Leyla ile Mecnun ,2013 İnadına Aşk, 2013-2015 sezonunda ise Deniz Yıldızı, 2016 Kaçın Kurası‘nında oynadı.

Şevkat Yerimdar 14. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Ağustos

Sevalin geliş videosu için sizlere son sahneyi veriyoruz.. Kapı çalar ve Şevkat ile Esin kapıya yönelir.. Gelen Sevaldir..

https://www.youtube.com/watch?v=q3uKdKKX3ak

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.