Şevkat Yerimdar Şevkat ve Esinin Gittiği Kar Tatili Otel Neresi Hangi İlde

Şevkat Yerimdar Şevkat ve Esinin Gittiği Kar Tatili Otel Neresi Hangi İlde? Şevkat Yerimdar dizisi yeni bölümünde çekimler dağa taşınıyor. Şevkat Yerimdar dizisi başrollerini Özgürcan Çevik ve Başak Parlak’ın paylaştığı dizisinde yeni bölümde Esin ve Şevkat’in romantik tatili konu edilecek. Şevkatin ve Esin’in romantik kar tatilini geçirdikleri otel ve karla dolu mekanlar neresi?

Şevkat Yerimdar dizisinde Esin kutlama yapmak istiyor ama Şevkat akşam maç olduğu için bu sürprize katılmıyor. Esin’de ona çok sinirleniyor haklı olarak. Sonrasında Esin’in gönlünü almak için onu romantik bir kar tatiline götürüyor. Esin bu tatil boyunca romantik zamanlar geçirmeyi planlasa da Şevkat’in delikanlı tavrı ve yardımseverliği yüzünden başları dertten kurtulmuyor.

Sessiz sakin huzurlu bir tatil geçiremiyorlar elbette.Esin ve Şevkat bu tatilde de zor zamanlar geçirecekler ancak Kartepe’nin manzarası her şeye değer. Şevkat ve Esin karakterini canlandıran Özgürcan Çevik ve Başak Parlak zorlu hava şartları sebebiyle çekimlerde biraz zorlanmışlardır. İzleyici Şevkat ve Esin’in hem aşık hem şanssız durumlarını izlerken mutlaka Şevkat ve Esinin nerede hangi kayak merkezinde ve otelde kaldıklarını da bilmek isteyebilir.

Bizde merak ettik ve sizler için güvenilir bilgileri aldık. Şevkat Yerimdar dizisinde Şevkat ve Esin’in İzmit Kocaeli’ne bağlı Kartepe’ye gittikleri anlaşıldı. Şevkat Yerimdar dizisi Kartepedeki ünlü otellerden The Green Park Kartepe Resort&Spa oteline gitmişlerdir. Otelin adresini sizlerle paylaşalım gitmek isteyenlere fikir olsun.

The Green Park Kartepe Resort&Spa Oteli adresi; Çepni Mah. Kartepe Cad. No:222 41000 Kartepe/Kocaeli, 41000 Kartepe/Kocaeli
The Green Park Kartepe Resort&Spa Oteli Telefon: (0262) 315 47 00

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.