Şevkat Yerimdar Sezon Finali mi yapacak, Final yaparak Bitecek Veda mı Edecek?

Fox TV ekranlarında cuma günleri yayınlanan Şevkat Yerimdar dizisi sezon finali mi yapacak yoksa final yaparak ekrana veda mı edecek en merak edilen sorulardan birisini sizlere cevaplamaya çalışacağız. Cuma günlerinin Komedi dizisi olan ve iki sezondur FOX TV’de yayınlanan Şevkat Yerimdar dizisi Mayıs 2018’de final yaparak veda mı edecek Yoksa sezon finali yaparak 2018-2019 yılında kaldığı yerden devam mı edecek sorusuna cevap vereceğiz.

Şevkat Yerimdar başladı başlayalı oldukça iyi bir performans sergiledi ve aylarca Cuma günü reytinglerini kimselere bırakmadı. Aldığı başarılı reyting oranlarından sonra diğer dizilerin başlaması ile üçüncü dördüncü veya 5. sırada yer almaya başlayan Şevkat Yerimdar şu aralar 45 civarındaki reyting oranı ile FOX TV’de rrta seviye Bir performans göstererek cuma günleri ilk 5 içerisinde yer almayı başarıyor. Genellikle ilk 4 dizi içinde yer alıyor.

Ancak bu performans uzun süre devam eder mi bir sezon daha diziyi ve Fox TV‘yi idare eder mi belirsizliğini koruyor. Son haftalarda dizi setinde yaşanan tatsız gelişmelerde Şevkat Yerimdar dizisinin gelecek sezon devam etmesinin zor olduğunu bizlere gösteriyor. İyi giden reytinglere rağmen limon yapım’ın dizi ekibine maaşlarını zamanında ödemediği ve ekibin bu konuda İş bırakma eylemine başladığını öğrenmiş bulunuyoruz.

Bildiğimiz üzere limon yapım Türkiye’de en güçlü dizi ve film yapım şirketlerinden birisi. Ancak son dönemdeki ekonomik zorluklar limon yapımı da etkilemiş olmalı ki FOX TV’de yayınlanan Şevkat Yerimdar dizisinin ekibi bir kaç aydır paralarını alamadıkları gerekçesiyle iş bırakma eylemi başlattı. Eğer bu eylemlerin devamı gelecek olursa Şevkat Yerimdar bu sezon final yaparak ekrana veda edebilir. Belki de parasını alamadıkları için erken final bile yapabilir.

Cuma günü yayınlanan diğer dizilere göre komedi olması dolayısıyla diğer dizilerle başa baş reyting yarışında bulunan dizimiz ve iyi giden reytinglerini İstanbullu gelin Arka Sokaklar payitaht Abdülhamid aşk ve Mavi gibi dizilerle paylaşan Şevkat Yerimdar Cuma günlerine uzun süre damga vurmasına rağmen son haftalarda kötü gidişatı engelleyemedi. Dizi yapımcısıyla ekip arasındaki sorunlar da buna eklenince Fox TV’yi kısa bir süre sonra Şevkat Yerimdar dizisine erken final yaptırabilir. Tabii bu arada limon film ile dizi ekibi arasındaki iletişim sağlanır Maaşlar ödenir ise ve reytinglerdeki canlanma ile Şevkat Yerimdar bir sezon daha devam edebilir.

Kısacası 2018/2019 yılında sezonunda Şevkat Yerimdar 3. sezonu ile yeni sezonda devam edecek mi yeni sezonda Şevkat Yerimdar dizisi Fox TV’de var mı yok mu devam edecek mi yoksa bitecek mi gibi sorulara Mayıs 2018 de cevap vereceğiz. Ancak görünen o ki Fox TV Eğer Şevkat Yerimdar gibi bir diziyi kaybederse Cuma gününü doldurmak için oldukça zorlanır. Çünkü yeni diziler eski diziler gibi olmuyor, yeni diziler çok zor tutuluyor ve tutulması gerçekten de büyük bir işçilik bir özveri gerektiriyor. Bu sezon Pazartesi günü yayınlanan hiçbir diziyi tutturamayan Fox TV Eğer Şevkat Yerimdar gibi bir diziyi kaybederse seyirciyi gerçekten kaybeder yani izleyici kaybeder reklam kaybeder reyting kaybeder.

Sizce Şevkat Yerimdar dizisi bu sezon bitecek mi yoksa 2018-2019 yılında devam edecek mi yorum ve görüşlerinizi çok önemsiyoruz lütfen siz de Şevkat Yerimdar dizisinin devam edip etmemesi konusundaki fikrinizi ve görüşünüzü aşağıya yorum olarak yazınız Şimdiden teşekkür ediyoruz dizi ekibine başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

  1. Şevkat yerimdar devam etmezse foxun izleyivci kitlesi çok azalır bence. Dizi devam etsin paralarını eline geçtiğinde versinler ya da anlaşsınlar

  2. Biz sefkat yerimdari cok beyeniyorus her cuma sefkat yerimdari izliyorus bize gure sefkat yerimdar dizisi simdiye kadar en komedi dizisi sefkat abimne esin ablamis cok yakisiyor zizden bir ricam far sefkat yerimdar defam etsin sefkat yerimdar bize gure encok beyenilen komedi dizisi simdiye kadar en sefilen komedi dizilerinden birisi cok tesekurler

  3. Şefkat diyoruz başka bisey dimiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.