Şevkat Yerimdar Yeni Bölüm Kurban Bayramında Yayınlanacak mı 1 Eylülde Var mı?

Fox tv ekranlarında yayınlanan Şevkat Yerimdar Yeni Bölüm Kurban Bayramında Yayınlanacak mı? 1 Eylül cuma günü varmı yokmu neden yok niçin yayınlanmıyor gibi türlü türlü soruları şimdiden cevaplamak istedik. Fox tv de rekor kıran yaz aylarının reyting birincisi Şevkat Yerimdar 1 Eylül cuma olacak mı yayınlanacak mı?

Bildiğiniz üzere bu sezon kurban bayramında çok iyi bir tatil oldu. İşçi ve memurları kapsayan 10 günlük bayram herkesin ya memleketine yada tatile gitmesine vesile oldu. Bu açıdan diz oyuncuları da bu fırsatı değerlendirdi ve yaz aylarında yapamadıkları tatil için fırsat çıkmış oldu.

Şevkat Yerimdar Yeni Bölüm Kurban Bayramında Yayınlanacak mı? 1 eylül cuma günü yeni bölümle fox tv de olması beklenen Şevkatin yeni bölümü bu hafta bayram dolayısı ile ekrana gelmeyecek. Yani merakla rekortmen diziyi bekleyen arkadaşlar varsa bu hafta Şevkati değil Bayram şefkatini yaşayın doya doya.

Kalp Atışı 1 Eylül Cuma Varmı Yokmu Kurban Bayramında Yayınlanacak mı

Sorumuzu yeniden cevaplayalım. 1 Eylül cuma Fox tv Şevkat Yerimdar Yeni Bölüm varmı yokmu Kurban Bayramında Yayınlanacak mı bitti mi yayından mı kaldırıldı? gibi sorulara hayır dizi devam ediyor ancak bayram dolayısı ile ekrana bir hafta ara verdi. Şevkat Yerimdar yeni bölümü ile 8 eylül cuma günü devam edecek.

Şevkatin 1 Eylül cuma günü Kurban bayramı dolayısı ile devam etmeyeceğini yeni bölümün bir hafta sonra yayınlanacak olmasını açıkladık. Sizlerinde söylemek istediği veya görüşleri varsa lütfen bize yazın yorum olarak..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.