Şevket Çoruh Arka Sokaklar Mesut Survivor 2019’a Katılıyor

Şevket Çoruh Arka Sokaklar Mesut Survivor 2019’a Katılıyor… Arka Sokaklar dizisi başladığı günden beri Mesut Komiser başrol oyunculuğu yapıyor. Mesut Komiser Arka Sokaklar dizisinin vazgeçilmez isimlerinden. Ama şimdi aldığımız bir habere göre Arka Sokaklar dizisinin başrolü olan Mesut Komiser sezon finaline doğru diziden ayrılabilir.

Arka Sokaklar dizisi mayıs haziran ayında sezon finali yapıyor. Ancak Suvivor programı genel olarak Şubat aylarında başlıyor. Geçen yıl 10 Şubatta yayına başlamıştı. Survivor 2019 şubat ayında yayına başlarsa Şevket Çoruh diziyi bırakıp Survivor 2019 programına katılabilir. Survivor 2019 da yarışacak yarışmacılar belli olmaya başladı. Arka Sokaklar dizisi başrol oyuncularından biri Komiser Mesut diziden ayrılabilir.

Şevket Çoruh geçen haftalarda Acun Ilıcalı ile görüştü ve yemek yedi. Survivor 2019 projesi ile ilgili konuştular. 2019 Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasına katılacağını söyledi. Şevket Çoruh Survivor 2019 programına yarışacak.

Şevket Çoruh Kimdir?

1973 yılında İstanbulda doğmuştur. Aslen Artvinlidir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. 1983’ten beri de tiyatro sahnelerinde rol almaktadır. Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu bir çok ödüle de sahiptir. Şevket Çoruh 1995 yılında Çiçek Taksi, Sevda Kondu, Köşe Kapmaca, Affet Bizi Hocam, Arka Sokaklar dizilerinde rol aldı. Arka Sokaklar dizisinde hala oynamaya devam ediyor.

Çakallarla Dans Sinema filminde rol almıştır. Hala da sinema serisi devam etmektedir.  Şevket Çoruh’tan önce Survivor 2019 da yarışacağı kesinleşen diğer bir isim de Murat Özdemir olmuştu. Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışmasına katılacağı kesinleşen Murat Özdemir şimdilerde Masterchef Türkiye yarışmasında yarışıyor.

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışmasına katılan Şevket Çoruh sizce başarılı olur mu? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2018