Show Ana Haber Yeni Sunucusu Kimdir? Ece Üner Hakkında Bilgiler

Kariyer basamaklarına Show tv grubunda devam eden ve bundan 3 yıl önce de Show ana haberi sunmuş olan Ana haber sunucusu geri döndü.. Jülide Ateş’in Show Ana Haber bülteninden ayrılmasının hatta istifa etmesinin ardından yerine gelecek ismin kim olduğuna dair belirsizlik sona erdi. Yeni Show tv anahaber bülteni sunucusu Ece Üner oldu. Yabancı bir isim değil Ece Üner, daha önce 3 sezon sunuculuğunu yaptığı Show tv Ana Haber’e dönmüş oldu..

Ece Üner Kimdir?
1981 yılında İstanbulda doğan güzel sunucu ve haberci olan Ece Üner, Koç Üniversitesinden mezun olmuştur. Koç üniversitesinde Sosyoloji Bölümü okuyan ve güzel diksiyonu ile herkesi kendine hayran bırakan Ece Üner kariyerinde farklı televizyon kanalları vardır. Bir ara CNN Türk’ün genel müdürlüğünü de yapan Dinç Üner’in kızı olan Ece Üner oldukça başarılı ve aranan bir haberci olmuştur.

Show Ana Haber Yeni Sunucusu olan Ece Üner Paris Sorbonne Üniversitesi’nde dil eğitimi almış ve iyi derecede ingilizce ve fransızcaya sahiptir. Brüksel’de de eğitimlerine devam eden ve  Avrupa Birliği konusunda eğitim alan güzel sunucu uzun süre CNN Türk’te görev yapmıştır. Haber servisindeki çalışmasını geliştiren deneyimli sunucu akabinde Habertürk kanalında görev yapmıştır.

Show Ana Haber Yeni Sunucusu Ece Üner Avrupa Birliği muhabiri olarak kariyerine başlamış kısa süre sonra 10 yıl kadar görev aldığı CNN Türk’te sunuculuk yapmıştır. 2009’da Habertürk’e geçen Ece Üner Akşam Raporu programını sundu. 2014 yılında Show TV Ana Haber’in spikerliğine getirilen ve bir süre haber sunan Ece Üner başarılı haberci olarak bilinir.

Pazartesi akşamı sürpriz bir kararla Show Haber’den ayrıldığını açıklayan Jülide Ateş’in yerine gelecek isim netleşti. Bundan böyle Show Ana Haber’i, Habertürk TV sunucusu Ece Üner sunacak. Üner, Pazartesi günü ekranda olacak.

Jülide Ateşin görevi bitince yerine Ece Üner yeniden görev almaya başlamıştır Show tv de. Ece Üner’e Başarılar diliyoruz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.