Show Tv 2018-2019 Yeni Sezonda Yayınlanacak Tüm Diziler

Ekranlarda yeni diziler merak edilirken kanalların yayınlayacakları yeni diziler ve yıl içinde hangi dizilerin olacağı da oldukça merak ediliyor. Show Tv 2018-2019 Yeni Sezonda Yayınlanacak Tüm Diziler burada sizlere kısa bilgilerle tanıtmak ve hangi dizilerin yeni sezonda ekrana gelmeye devam edeceğini bilgilerinize sunmak istiyoruz..

Sevilen kanallardan birisi olan ve ulusal özelliği ile sürekli ilk 5 kanal arasında yer alan Show Tv 2018-2019 Yeni Sezonda bir çok dizi hazırlığı yapsa da ilk önce Yayınlanacak dizileri hazırladı ve geçen sezondan kalan diziler ile birlikte Tüm Dizilerini burada sizler için tanıtıp aktarmaya karar verdik. Show Tv Yeni Sezondaki Yayınlanacak Tüm Dizi ve programlar burada..

Program deyince Show tv gündüz programları ile de oldukça iddialı bu sezon. Kanalın gündüz kuşağında birbirinden güçlü isimler yine çok iddialı. Zahide Yetiş’le, Perin Karahan’la Nefis Tarifler, Gelin Evi ve Derya’lı Günler gibi günlük programlarıyla günü tamamlayacak olan Show tv 2018-2019 da en çok izlenen kanal olmayı hedefliyor. Bu arada kanalın bir sürpriz projeyi daha ekranlara süreceği konuşuluyor. İşte Show tv 2018-2019 yeni dizi projeleri ve gün gün dizilerin han gileri olduğu…

 

  • Çukur: Başrollerini Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in paylaştığı dizi pazartesi günleri Show tv de devam edecek. Şüphesiz geçen sezonun en çok konuşulan projesiydi Çukur dizisi. Ay Yapım yapımcılığıyla ekranlara gelen proje sürpriz transferleriyle ve hikayesiyle yeni sezonda da ”pazartesi” akşamları zirveyi göğüslemeye çalışacak. Koçovalılara bu sezon Karakuzular da eklenince Çukur oldukça karışık bir mahalle olacaktır.

Show Tv 2018-2019 Yeni Sezonda Yayınlanacak pazartesi dizisi Çukur

  • Yeni Gelin: 3. sezonuna giriş yapan ve kanalın ilgiyle izlenilen dizisi yine iddialı geliyor. Her ne kadar Başrol oyuncusu Jesika May Brezilyada bir Türk ile evlense de yinede rolünü ve yıldızlığını parlatmaya devam edecek görünüyor. Yeni sezona üç kadın transferle girmeye hazırlanan yapım yeni sezonda da kanalın ”cumartesi” akşamını sırtlamaya devam edecek. Diziden son çıkan isim ise Dilan oldu.. Yeni gelin Dilan Neden Yok 

Show Tv 2019 Yeni Sezon Yayınlanacak cumartesi dizisi Yeni gelin

  • Keşke Hiç Büyümeseydik: MinT Yapım yapımcılığıyla ekranlara gelmeye hazırlanan, fragmanlarıyla büyük beğeni toplayan dizinin çekimleri sürüyor. Geçmişte yayınlanan 80 ler ve 90 lar dizisi ayarında güzel bir nostalji yaşatacak bizlere.. Hikayesiyle ve kadrosuyla seyirciyi ekrana kilitleyecek yapım ”pazar” akşamları izleyiciyle buluşacak.

Show Tv 2018-2019 Yeni Sezonda Yayınlanacak Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi

  • Meleklerin Aşkı: Aslında dizinin akıbeti henüz belli değil. Perşembe yayınlanan dizinin 10. bölümde erken final yapacağı bile konuşuluyor..Kulislerde dizinin yeni sezonun ilk haftalarında göstereceği performansa göre akıbetinin netleşeceği konuşuluyor. Perşembe akşamlarının zirvesinde yer alan yapım, kanalın ve yapımcının kararına göre yeni sezonda da ”perşembe” akşamları yayınlanmaya devam edecek.

Show Tv 2019 Yeni Sezon Yayınlanacak perşembe dizisi Meleklerin Aşkı

  • Gülperi: Yeni sezonun iddialı işleri arasında yer alan, Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrolünde yer aldığı dizi yeni sezonda ”cuma” akşamları izleyiciyle buluşacak. Açıkçası bu sezon Show tv de en zayıf halka Gülperi dizisi olacak gibi görünüyor..

Show Tv 2019 Yeni Sezon Cuma günleri Yayınlanacak Gülperi dizisi

  • Geride Kalan: Pastel Film imzasıyla ekranlara gelecek projenin hazırlıkları sürüyor, cast çalışmları devam eden projenin Ekim – Kasım aylarında yayında olması planlanıyor. Furkan Andıç adı geçiyor Geride Kalanlar dizisi ile ilgili ama bakalım son karar ne olacak.

Show Tv 2018-2019 Yeni başlayacak dizileri hangileri

  • Çarpışma: Ay Yapım yapımcılığıyla ekranlara gelecek projenin 2018 yılında ekranlara geleceği henüz net değil. Hazırlıkları yavaştan başlayan yapımın başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor. Diziye Kıvanç Tatlıtuğun ortak olması için teklifte bulunan yapım şirketi henüz bir yanıt alamadı. Kanalın ”perşembe” akşamlarına hazırlanan yapımın Aralık ayından önce yayına çıkmayacağı tahmin ediliyor.

Show Tv 2018-2019 Yeni salı dizisi Çarpışma Kıvanç Tatlıtuğ


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Show Tv 2018-2019 Yeni Sezonda Yayınlanacak Tüm Diziler (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2018