Show tv Güldür Güldür Show Katılım Başvuru Formu Bileti Nasıl Seyirci Olunur?

yorumsuz
369 izlendi

Geçtiğimiz sezon Tv8 de ekrana gelen Güldür Güldür Show bu sezon 1 Aralık cumartesi günü Show tv de ekrana gelmeye başladı. İlk bölümü ile izleyenlerin dikkatini fazlasıyla çeken ve Yeni gelin dizisinin erken final yapmasıyla 2019 başlaması beklenen Güldür Güldür Show bir ay erken başlamış oldu. Güldür Güldür Show 2019 da show tv de devam edecek. Yeni oyuncuların da katıldığı Güldür Güldür Show, Show tv de nasıl bir yapım olacak izleyip göreceğiz.

Show tv Güldür Güldür Show Katılım Başvuru Formu Bileti Nereden Alınır?

Öncelikle belirtelim ki hangi kanal yayınlarsa yayınlasın komedi show programının biletleri biletix den satılıyor. Önceden yer ayırtabilirsiniz ama programdan belli bir süre önce mutlaka almanız gerekiyor. Show tv Güldür Güldür Show Katılım Başvuru Formu Bileti nasıl katılabilir sorusunu aşağıda detaylarıyla sizlere tv8 ekranlarında iken paylaşmıştık.Show tv Güldür Güldür Show Katılım Başvuru Formu

Show tv Güldür Güldür Show Katılım Başvuru Formu Biletix

Tv8 ekranlarına transfer olan ve herkesi güldürmeyi başaran Güldür Güldür Show bu sezonda kaldığı yerden devam edecek. Yeni sezonda ekibi yeni oyuncularda katılacak ancak asıl merak edilen konulardan birisi Tv8 Güldür Güldür Show Katılım Başvuru formu ve bunun dışında meraklıların Güldür Güldür Showa Nasıl Seyirci Olacaklarını merak etmeleri..

Bunu Gördün mü>>  Gelinim Mutfakta Bitti mi Final mi Oldu, Yeni Sezon Devam Edecek mi? 2019-20

Güldür Güldür Show herkese güldürme garantisi sunan bir program.. BKM ekibinin özenli çalışmasının sonucunda ortaya çıkan şahane komedi programı bu sezon Show tv den ayrılıp Tv8 kanalının yolunun tuttu. Yıllardır Güldür Güldür Show TV ekranında seyircisiyle buluşmaktaydı ancak Acun Ilıcalı bu cevheri çoktan farketmiş olmalı ki hemen kendi kanalına transfer işlemi yaptı. Çünkü Acunun hala Show tv den alacağı 100 milyon lira bulunuyor..

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan Güldür Güldür show komediye dayalı bir Talk Show programıdır.  Güldür Güldür Show Ali Sunal’ın yönettiği gerçekten de insanları güldürme konusunda uzmanlaşmış skeçleri ile mutlaka bir yerden insana nüfuz eden bir komedi show programı.. Herkes bu programa katılmak seyirci olmak istiyor.. Bu güzel program günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bakış açısı getirerek insanları hem güldürüp hemde düşündüren skeçlere yer veriyor.

Tv8 Güldür Güldür Show Katılım Başvuru Formu bileti

Show Güldür Güldür Show Katılım Başvuru Formu Nasıl Seyirci Olunur?

Bu sezon Show de izleyeceğimiz Güldür Güldür Show’da oyuncu olmayan ve görevi dış gözlemci olan Ali Sunal’ı görmekteyiz. Skeç devam ederken gördüğü doğru veya yanlış kısımları önündeki zili çalarak oyuna müdahale eder ve oyunu gerek gördüğü yerde durdurur. İşte insanlar bu kahkaha tufanını yerinde bizzat gidip salonunda görmek ve yüzyüze tanışmak görüşmek istiyorlar oyuncu kadrosu ile..

Bunu Gördün mü>>  Esra Erol Final mi Yapacak Bitecek mi, 2019-2020 Sezonunda Devam Edecek mi?

Güldür Güldür Show ‘da aynı zamanda koreografi yönetmenliği de yapmakta olan Ali Sunal işin duayeni olarak görülüyor. Programda Şevket rolünü Çağlar Çorumlu, Bilal karakterini Onur Buldu, İbrahim tiplemesiyle Rüştü Onur Atilla, Doğa Rutkay, Alper Kul, Aylin Kontente, Erdem Yener, Özge Borak, İrem Sak, Ayşegül Akdemir, Meltem Yılmazkaya, Aziz Aslan, Mahir İpek ve daha birçok ünlü ismi Show ekranlarındaki Güldür Güldür showda görmek mümkündür.

Show Güldür Güldür Show Katılım Başvuru Formu

Show Güldür Güldür Showa katılmak isteyenler Biletix den biletlerini alabilir. Tam 110, öğrenci bileti ise 90 liraya satılıyor. Show Güldür Güldür Show biletleri bedava veya ucuz bulmak da mümkündür. Zaman zaman yapılan kampanyalarla Show Güldür Güldür Show bedava ucuz biletix almak mümkün..

Tv8 Güldür Güldür Show biletleri bedava ucuz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2018