Show TV Herkes Kazanır Yarışması Başvuru Katılım Nasıl Yapılır?

Show TV’den yep Yeni bir Yarışma daha ! Show TV Herkes Kazanır Yarışması Başvuru Katılım Nasıl Yapılır? sorusuna cevap vereceğiz ve yarışma hakkında meraklıların merakını gidermeye çalışacağız. Öncelikle Sezonun bitmeye yaklaştığı ve Ramazan aylarının yaklaştığı şu günlerde yeni program ve yarışmalar revaçta.

Show tv ekranlarında kısa süre sonra başlayacak olan Herkesin kazandığı ve Hakan Bilgin‘in sunduğu yarışma programına katılmak ve yarışmacı olmak isteyenler için başvurunun nasıl olacağı katılım şartları ve detayları buradan sizlere aktaracağız ve sizleri bilgilendireceğiz.

Show TV Herkes Kazanır Yarışması Nasıl OLacak: Show tv stüdyolarına canlı olarak Evlerinden bağlanarak 250 bin tl için yarışmaya başlayacak şanslı yarışmacılar için sorular sorulacak, katılımcı yarışmacıları ve ailelerinden bağlanmış olan kişileri çok eğlenceli ve heyecanlı dakikalar bekliyor olacak.

HERKES KAZANIR YARIŞMA SUNUCUSU KİM:  HAKAN BİLGİN

1967 Artvin doğumlu olan yarışma sunucusu Hakan Bilgin hepimiz onu tv dizileri ve sinema filmlerinden tanıyoruz, ekrana yabancı bir isim değil, uzun süredir önemli bir dizi veya filmde görmemiştik kendisini.. Yarışma Nasıl oluyor: Stüdyoda beş yarışmacı, ekranları başında yüz binler; 10 soruda toplamda 250.000 TL değerinde puan! Herkes aynı soruları cevaplıyor, doğru bilen herkes puan kazanıyor. Yarışmaya cep telefonunuzdan Mobil uygulamalardan Herkes kazanır uygulamasından da giriş yapıp sorulara yanıt verebilirsiniz..

Show TV Herkes Kazanır Yarışması Başvuru Katılım Nasıl Yapılır? Öncelikle yarışmaya Show tv internet sitesinden başvuru kısmından katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Cep telefonunuzdan Herkes kazanır uygulaması ile katılımcı olabilirsiniz. Katılmak isteyenler aşağıya detaylıca yazabilir, katılan arkadaşlar da program hakkında bilgilerini paylaşabilir. Şimdiden yorum yazan herkese teşekkür ediyoruz..

HERKES KAZANIR YARIŞMASI TANITIM FRAGMANI VİDEOSU

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=QJdqfHhBpqE

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.