Show Tv Hey Canlı Sunucusu Kimdir ? Elif Özkul Sevgilisi ve İnstagram Hesabı

Show Tv’nin gece magazin programı Hey Canlı sunucusu kimdir ? Güzelliği ile geceleri bizim için magazin ve dünya starlarından haberleri sunan Elif Özkul kimdir ? Elif Özkul Sevgilisi ve instagram hesabı hakkında detaylı bilgileri ve güzel mankenin hayatına dair bilinmeyenlerini sizin için araştırdık.

Show Tv Hey Canlı Sunucusu Kimdir ? Elif Özkul Sevgilisi ve İnstagram Hesabı

Show Tv Hey Canlı Sunucusu Elif Özkul Kimdir ?

10 Mayıs 1988 doğumludur. Vakıf üniversitesi Olan Yeditepe Siyaset Bölümü’nde okurken nedenini bilmediğimiz bir karar ile İstabnul Üniversitesi İşletme Bölümü’ne geçerek eğitimini tamamladı. Konuşmayı seven cümle kurmayı ve takılmadan akıcı konuşmaya ilgi duyan Elif spikerlik eğitimi aldı. Kendisini kısa sürede iyi geliştirerek çeşitli yapımlarda görev almayı başararak medya dünyasında adımları bir bir çıkmayı başardı. 2019 yılının yaz ayında sunulmaya başlayan gece magazin programı Hey Canlı sunucusu kimdir dediklerinde benim diyen Elif Özkul için buraya gelmek pekte kolay olmadı. 51 Kg ve 174 cm boyu ile her zaman fiziğini korumayı başarmıştır.

Show Tv Hey Canlı Sunucusu Elif Özkul Kimdir ?

Hey Canlı Sunucusu Daha Önce Nerede Oynuyordu Hangi Programı Sunuyordu ?

Önceki yıllarda Cumartesi Sürprizi programının sunucusuydu. Gösterdiği başarılı performansı ve dikkat çeken güzelliği onu Hey Canlı programı sunucusu yaptı. Aynı zamanda 2019 yılının yüksek reytinglerine sahip TRT 1 Payitaht Abdülhamit dizisinde Fehime Sultan olarak rol almaktadır. Üniversiteden sonra spikerlik eğitimi almış Elif aslında ilk işine Habertürk kanalında spiker olarak başlamıştır. Ancak o yıllarda bir yıldızın parladığını fark eden ulusal kanallar Habertürk’te uzun süre kalmasına izin vermemiş hemen transfer etmek için kanala teklif sunmuşlardır. Boğa burcu ve kahverengi gözlere sahiptir. Sosyal medyada Münir Özkul’un kızı olduğu söylense de bu yalan haberdir.

Hey Canlı Sunucusu Daha Önce Nerede Oynuyordu Hangi Programı Sunuyordu ?

Hey Canlı Sunucusunun Sevgilisi Kim ?

Hey Canlı sunucusunun sevgilisi kimdir çok merak ediliyor. Güzelliği ile Show Tv’de 23:30’da yayınlanan magazin programının sunucusu Elif Özkul herkesi merak içerisinde bırakmaya devam ediyor. Magazin alemindeki herkesin özel hayatı hakkında bilgi veren Elif’in kalbinde ise bir erkek yer almıyor. Ya da bunu çok gizli tutuyor da olabilir. Bu kadar güzel bir kadının boş kalması bize hiç inandırıcı gelmiyor. Sunucuyu @elifozkull instagram tagı ile takip edebilirsiniz.

Hey Canlı Sunucusunun Sevgilisi Kim ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2019