Sıfır Bir 6. Sezon 4. Bölümde Neler Olacak ?

Sıfır Bir 6. Sezon 4. Bölümde Neler Olacak ?

Zahit ve Cihat cezaevinden kaçıyor ! Zahit Ağa ölecek mi ? Sıfır Bir ne zaman nerede yayınlanacak ? Bir Adana dizisi olan Sıfır Bir Adana‘nın tehlikeli semtlerinden olan eski mahalle kültürünü yansıtan dar sokakları bulunan bir mahalle de çekiliyor. Peki Sıfır Bir Adana‘nın çekildiği mahalle hangi mahalle ? Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana’da dizisi hangi mahallede çekiliyor ? Hürriyet mahallesi hakkında bilinmeyenler…

Sıfır Bir Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Sıfır Bir Dizisi Adana’da Hürriyet mahallesinde çekilmektedir. Hürriyet mahallesi genel olarak suç ile anılan tekinsiz bir mahalle olarak bilinmektedir. Hürriyet mahallesi insanların haksılıklara baş kaldırışı yozlaşmaya ve çete savaşlarına  insanların var olma mücadelesini konu alan dizinin en iyi yansıtacak sokak olduğu düşünüldüğü için özellikle bu mahalle seçilmiş evleri parkları sokakları ve insanları ile dizinin konusunu yansıta Hürriyet mahallesi  Bu dizi sayesinde Hürriyet Mahallesi’nin adını tüm Türkiye öğrendi. Mahalle diziyi aldı götürdü dizi de mahallenin imajını değiştirdi.

Dizi oyuncuları onlara yöneltilen Hürriyet Mahallesi hakkında ne söylersiniz sorusuna şu cevapları vermişlerdir;

– Kadri Beran Taşkın: Burası kimsenin bilmediği birçok hikayesi olan, eski ve verimli bir mahalle.
– Savaş Satış: Bence Adana’nın banliyösü.
– Onur Akbay: Farklı insanların farklı hikayelerinin olduğu, kendimize aile edindiğimiz bir mahalle.
– Özgür Meriç: Aslında buranın dışarıdan bir farkı yok, en azından düşünüldüğü kadar.
– Burak Şafak: Ne bizim çektiğimiz diziye ne de dışarıdan anlatılanlara bakıp anlayabileceğiniz bir yer, gelip bir çayını, suyunu içmeniz lazım.
– Cihangir Ceyhan: Buradaki her şey gerçek, sokaktaki çocuğun ayakkabısını biz çıkarmıyoruz zaten çıplak ayakla yürüyor. Önceden geldiğimizde sağımızı solumuzu kolladığımız, tedirgin olduğumuz bir yer, artık evimiz gibi oldu.

Sıfır Bir Dizisi Nerede Yayınlanıyor ?

Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana‘da dizisi internet platformunda yayınlanmaktadır. Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana’da dizisini üyelik gerektiren BluTv’den  ilk 7 gün ücretsiz olarak izleyebilirsiniz 7 günün sonunda ücretli hizmet veren Blu Tv aylık 12.90 Türk lirası ödeyerek üye olabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama için herhangi bir taahhüt yoktur yani istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz üyeliğinizi iptal ettirdiğinizde herhangi bir cayma bedeline tabi tutulmazsınız.

Sıfır Bir Adana 4. bölüm fragmanı

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2019