Sıfır bir Cio’dan Sonra Sıfır Bir Özgür’de Çukura mı geliyor?

Sıfır bir Cio’dan Sonra Sıfır Bir Özgür’de Çukuramı geliyor?

Show Tv ekranlarının fenomen dizisi Çukur dizisine Azer Kurtuluş karakteriyle bomba gibi giriş yapan Sıfır bir Cio ( Cihangir Ceyhan )’dan sonra Sıfır bir Özgür ( Özgür Meriç ) Akın Koçovalı olarak Çukur dizisine mi dahil olacak? Çukur Akın Koçovalı Özgür Meriç’mi olacak?

Adananın Hürriyet mahallesinde yaşananları konu alan Sıfır Bir Bir Zamanlar Adana’da Dizisi oyuncularından Cio karakterini canlandıran Cihangir Ceyhan Azer Kurtuluş Karakteri ile Çukur dizisine dahil oldu. Sıfır Bir Dizisindeki eski rol arkadaşı Özgür Meriç ile beraber sıfır bir dizisine veda eden 2 isim sivil hayatta da çok samimi yakın arkadaşlar.Cihangir Ceyhan’ın sosyal medya üzerinden Özgür Meriç’le Beraber fotoğraf koyup çok yakında yazması Özgür Meriç’inde yakın zamanda Çukur’a dahil olacağının sinyallerini verdi. Hal böyle olunca takipciler Sıfır Bir Özgür Çukurda mı? Özgür Meriç Çukur’damı oynayacak? Sıfır Bir Özgür çukuramı geliyor? sorularını sormaya başladılar

Sıfır Bir Dizisi Özgür (Özgür Meriç) Kimdir? Çukur Akın Koçovalı ( Özgür Meriç ) kimdir?

1992 yılında Adana doğumlu olan Özgür Meriç. Eğitimini Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde bitirmiştir, aynı zamanda da Büyükşehir Belediye Konservatuarı’nda oyunculuk eğitimi görmüştür. İnternette yayınlanan; Oyuncu kadrosunda  Cihangir Ceyhan, Savaş Satış, Özgür Meriç, Onur Akbay, Bertan Uçar gibi mahalleli semtinden isimler yer aldığı Adana’da çekilen Sıfır Bir Adana dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır..
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019